Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (107)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75
Andre hai nu mai fi suparici..ca mult a fost putin a ramas....uite iti trimitem cateva sa te inveseleasca..alaturi de minunatul soare de pe cerul clujului..
29+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacramioara2 spune:

DRAGA CAMY, FIE CA DE AZI SA AI PARTE DE CEI MAI FRUMOSI ANI AI VIETII TALE. FIE CA FLAVIUS SA ITI ADUCA PACEA SI IMPLINIREA ATAT DE MULT DORITE SI ASTEPTATE, SA AI PARTE DE ARMONIE IN FAMILIE SI DE MULTA SANATATE!!!!!!!!!

Saptamana 26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacramioara2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Daaa, asa e, o asteptam pe Andre sa ne povesteasca cum a petrecut wee in formula completaa-ar merge acu un emoticon de ala care isi freaca manutzili de nerabdaree
Si Ramonika, care cred ca e inca in recuperari la citit din urma..
Si Avalon, Adriana, RamonaCopot, Tinonino, Camy(-chiar daca e ziua ei-tre sa dea de bauuut, sa ne destrabalam si noi nitzel ) Krelia(cred ca e la munci, mai greu sa ne urmareasca..), Simona, Simina, Broscuta, Miramar, Miany, Rgagapie-care se lauda ca intra in concediu si are mai mult timp liber, Lacramioara, Elenic, Ralia..ohoho si cate fete mai lipseeeeeeeeeeeeeeesc..

Laura, 33+ Mara Teodora
AMR 7 saptamani !!
poze



DRAGA LAURICA, EU AM REVENIT, NU TOCMAI IN FORTA DAR IATA CA MAI MISC SI EU PUTIN PUTIN.

PUP CU DRAG PENTRU GANDURILE BUNE.

Saptamana 26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Ia te uita a aparut si LACRAMIOARA...Te asteptam mai des pe forum.

Fetelor, pt hemoroizi, pe site-ul drului Tutunaru scrie ca cel mai bun e cartoful crud dat pe razatoarea mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliraluca spune:

Monis5,

Multumesc din suflet. Sper sa nu am probleme in obtinerea concediului, eu fac naveta 160 km/zi.

Ileana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

CamyLa multi ani,sa-ti dea DD o nastere usoara si un copilas sanatos!!!

Felicitari Alexa,Sa fiti sanatoase amandoua
Fetele am avut o gramada de recuperat ati fost foarte harnicute,eu am fost plecata de vineri la tara la socri,am venit ieri,dar la noi in oras au fost sarbatorile toamnei si ne-am plimbat,am vazut si putin din spectacol dar am plecat acasa ca ma luase un frig...cred ca de la frig am avut si niste dureri mari de spate,dar azi vad ca e mai bine.
Imi este frica de durerile astea ca eu inainte de sarcina am avut probleme cu spatele
la toate fetele

: 33+Radu Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Lacramioara, ne bucuram ca ne mai dai cate un semn. Poate reusesti sa te inveselesti si sa ne scrii mai des

Tinonino, bun revenit din plimbari


29+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

ralia, abia acum am intrat, ca am avut musafiri zilele acestea si am fost plecati cu ei. Daca mai ai nevoie, te rog sa-mi spui exact cum se numeste acel medicament, il caut si ti-l trimit, nu-i nici o problema.

Merg sa mai citesc din urma, ca vad ca ati avut un spor la scris...

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

dragelor deci reusim sa ne vedem inainte sa nestem sau eu am mai tot intrebat dar... nimik

hai poate reusim macar la baby expo si dupa la un suc

eu merg la baby expo, vineri de la 17 si mai merg si sambata tot de la 17 pt seminarul despre celule.

facem o iesire duminca la un suc ? sau sambata ?

30+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

dragelor deci reusim sa ne vedem inainte sa nestem sau eu am mai tot intrebat dar... nimik

hai poate reusim macar la baby expo si dupa la un suc

eu merg la baby expo, vineri de la 17 si mai merg si sambata tot de la 17 pt seminarul despre celule.

facem o iesire duminca la un suc ? sau sambata ?

30+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro


Eu zic PREZENT Mai ales daca e weekend cum zici , pt ca tre' sa vin cu sotul din dotare


29+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput