Goldie Pants - 7

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

MJ, nu am auzit de vreo sarbatorita, da nu-i bai ca motiv se gaseste de party.


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

MJ, nu am auzit de vreo sarbatorita, da nu-i bai ca motiv se gaseste de party.



Aaaaa, cum nu gasim motiv?... pai eu pe 29 implinesc o luna de forum (pare putin,insa eu parca vb de o viata cu voi)...si pt ca 29 pica marti, am zis sa fac petrecerea in wk...asa ca, in acest sfarsit de sptamana, sunteti prezente la mine.

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ok lisa. am notat, asa ca eu incep sa ma pregatesc de party.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai bine nene si pana la sfarsitu' de saptamana.....ne tot pregatim adika ce faceti mai exact??io una vreau party azi
nasicati-ai facut griji pt.noi nu trebe, ne stii cum suntem cand avem chef doar de noi disparem cateva zilesi tot nu ne saturam..
mey, ankutza si tu ce ti-ai facut pa la semnaturili alea cer consultatii pe pm
lisa multam de invitatie, un party de wknd, pai tre sa faci pregatiri nu gluma

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, io una am inteles ca aveti lucruri mai importante da facut, da' acu' nu va suparati daca noi petrecem, nu?
io si cu come togetheru' ne simtim bine aci, daca vreti join us, ok, daca nu....asta e
pentru voi


atentie, mi-am cheltuit punctele si mi-am schimbat titulatura...n-a iesit chiar ce-mi doream....da' ma rog, e bine si asa....si de asemenea nu voi mai fi de gasit la adresa veche...

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj imi place noua ta achizitie. vad ca ti-ai schimbat si adresa, banuiesc ca e mai fain la "noua locatie".

eu is prin zona, ma pastrez pt party din week-end, ca deh, nu mai sunt la prima tinerete sa rezist "all the time"



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nasica uite asa trece viata pe langa tine...da' nu-ti face griji ca petrec io si pentru tine


Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetele, da' la voi nu e criza din cate vad....faceti achizitii noi...mai intai anka, acum mj.....bravo...
mj, trebuie sa faci petrecere de "casa noua"...asa ca in seara asta tot la tine venim......sper ca nu o sa ne tineti la usa..

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj uneori tre sa o iei la pas mai usor si sa lasi sa treaca oleaca in fata treburili, ca sa poti sa iti iei avnt sa sari mai sus de ele, sa le depasesti. id filosoafa la ceasu' asta, da daca faci party de casa noua sar in papucei si vin iute. gasesc eu partener...

lisa se pare ca e la oda shoppingul, asa ca tre sa tinem pasu cu trendu si sa ne conformam si noi . pana faci o luna, aduni si tu finante de un shopping bun.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ok, da' mai nene, da' voi vreti numai la mineda' taxa ati platit-o ia sa zica fiecare cati bani are la pusculita pentru caritate
da' mai vrem sa fim si noi musafiri, pai noi gazde mereu...na ai grija liso...ca si cand ne-om vedea la tine la party ...sa te tii


Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput