Burtici fericite de septembrie-octombrie (204)
Raspunsuri - Pagina 21
alex25 spune:
Ma bag la facut capitol, sa fiti cuminti!
----------------------------------------------
Alexandra
38s+ cu fluturasul
Alessia (Zeina)
Bbelusa cea iubita 

Da Doamne sa ne nastem sanatoase
25 septembrie - ziua minunata 
suede spune:
Ce sot dragut!!!
Vreau si eu la restaurant!!!

Da nu,eu am haos in casa...trebuie sa fac ordine....
| Citat: |
| citat din mesajul lui crissbebe Fetelor nimic din ce mi-am propus de dimineata sa fac nu am reusit... din cauza iubitului meu sot... P.S multumesc ptr agitate...si ca sunteti alaturi de mine...ma faceti sa-mi fie mai usor din punct de vedere psihic...va ![]() 38 +cu bebe Alexandru AurelianAMR : 1 ZI PANA A-MI VEDEA VISUL IMPLINIT ![]() |
35+
Mihnea Costin
suede spune:
Merci Raluk...
Si spor la facut bagajul
| Citat: |
| citat din mesajul lui raluk16 Hello fetele! Hai Delia!!! ![]() La multi ani, Camy!!! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta in crestere! Kinga te asteptam cu vesti bune de la control! Madalina te imbratisez pentru cat trebuie sa fii de puternica! Ce om... Si ideal ar fi sa nu te mai consumi atata, sa-l ignori complet.Adi inca un mesaj copiat si salvat cu scurgerile din ochi! Multumim mult de tot!!! ... si inca unul, cel cu statul la san!!! ![]() Doro ma bucur ca totul merge minunat acolo la voi! Dana ai dreptate, doctorul meu e un dragut, si imi explica din timp ce urmeaza sa faca si ma rabda cu toate ciudateniile mele Maria asteptam poze cu suvitele! . multumesc de urari de control . Cu ficateii e problema ca au prea mult vitamina A (si eu sunt de parere ca nici un aliment nu ar trebui interzis, numai sa nu facem abuz). A, si linkul cu wrapurile e www.wrap.ro/" target="_blank">astasuede felicitari ca ati reusit cu mutatul! Ionika tinem pumnii sa dormi bine! Si cand se intampla minunea? poimaine? Doamne ajuta! In curand o sa-ti tii printesa in brate! ![]() Diamar ce fain ca l-ai alaptat asa mult pe puiul mare! ![]() Ninny felicitari pentru printesa Karina! ![]() ![]() Sa fiti sanatoase si printesa sa va aduca numai bucurii! ![]() Alex ce dor mi-a fost de cockeritza ta ![]() . Am ramas cu zambetul pe buze dupa ce am vazut pozele! Foarte frumoase ultimele aranjamente ![]() 35+ Alex |
35+
Mihnea Costin

Hai Delia!!!
La multi ani, Camy!!!
te imbratisez pentru cat trebuie sa fii de puternica! Ce om... Si ideal ar fi sa nu te mai consumi atata, sa-l ignori complet.
... si inca unul, cel cu statul la san!!!
. 