Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (187)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:



buna! ne-am intors si noi din frumosul concediu! A fost foarte foarte bine, Mihnea s-a comportat exemplar, a mancat non-stop si a fermecat toate fetele/femeile de la hotel
poze puteti vedea aici

in rest sper ca toti bebeii sunt sanatosi (Eva, multa sanatate )! am citit capitolul asta doar

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

luminita am vazut hunii la mare,superbi!

paula sa va fie de bine concediul! poza asta http://picasaweb.google.com/PaulaBesleaga/Vacanta2009GreciaKos#5383135498694884578 e mortala rad singura aici

nocom cum stati cu curtea?



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

La Multi Ani boboceilor care s-au sarbatorit saptamana asta!
Luca de Musette
Elsa
Maya
Tudor Gabriel
Alexia
Alexandra
Karla
Luca de Maria
Andrei
Ilinca
Alexandru
Edwin
Gruia
Amalia
Sasha
David de Tzitziri
Erik
Mikul Robert
Petru Pavel


Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Nausica vestea buna: bagajele se mai simplifica, scapi de haleu, treci pe lapte UHT (asta se ia si de pe drum), scapi de canute, sticlute si alte porcarii ca invata sa bea din sticla. Vestea proasta, ca daca ai doi trebuie garsoniera sau camera dubla cu pat matrimonial, altfel te apuci de redecorat camera si dormi cu capul pe frigider ca mine si sotul. Se adauga jucarii, de tot felul, marimile, soiurile, carti si alte acareturi. NOi am calatorit vara asta cu carut, o sacosa ei, o sacosa eu, una sotul si una comuna (3/4 erau medicamente, in rest ace, brice...)

Pentru cele care aveti scari in casa, pentru a scapa de frica lor am un sfat: sa ii invatati sa coboare pe fund, sa alunece de pe treapta pe treapta ca pe tobogan. La noi si Alexei si acum si Dimitri coboara asa si am scapat de o grija, de urcat au urcat in patru labe initial iar acum in picioare amandoi. Eu am gard doar sus la scara, partea de jos e libera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Hello fetili

Ne-am intors de la party cu bobocei , unde ne-am distrat de minune Asteptam sa vedem pozele David a fost tare cuminte , nu a stat locului o secunda, dar ne-am simtit minunat. Valentina era cea mai mare de la petrecere , dar s-a simtit excelent si ea

Andreutac imi pare tare rau ca v-a luat si pe voi enterocolita Speram sa treaca epidemia asta cat mai repede Multa sanatate , sa se puna printesica si sotul pe picioare

Lumi deliciosi hunii !!!! Ce ochi superbi au amandoi !!! SI ce par frumos !!!!! Sunt superbi !!!!!!!!!! Super distractie la mare!!!!

Paula superb peisajul unde ati fost !!!! Pupici grasunelului

Revin, ca mi se ard ficateii in tigaie cu ochii la poze

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Hello fetili

Ne-am intors de la party cu bobocei , unde ne-am distrat de minune Asteptam sa vedem pozele


Petrecerea boboceilor s-a tinut astazi?!?!?!?!? Cand?? unde?? cum??? Sau n-am inteles eu bine! Sper ca n-am ratat-o caci vroiam si noi sa venim!!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Paula-Laura bine ati revenit din concediu, superbe poze, moama ce peisaje iar Mihnea este bestial cum doarme

Babytza ce petrecere???? Ficatei zici

Muhh eu ma gandeam sa cumpar gard doar jos...e scara ceva mai inalta si treptele mici

I-am facut la pitica placinta de branza asta seara pentru maine la micul dejun...maine dimineata plecam cu gasca la cumparaturi



de Crina Alexandra
Crinul Meu
Atat de mare sunt

Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa1 si aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Hello fetili

Ne-am intors de la party cu bobocei , unde ne-am distrat de minune Asteptam sa vedem pozele


Petrecerea boboceilor s-a tinut astazi?!?!?!?!? Cand?? unde?? cum??? Sau n-am inteles eu bine! Sper ca n-am ratat-o caci vroiam si noi sa venim!!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI


E vorba de aniversarea unei fetite (Roxana, dc gresesc, corecteaza-ma), nicidecum de petrecerea boboceilor

Si noi vrem petrecere

Victoria, binecuvantata de Anna Sofia

mA fAc MaRe

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Aoleeeeu , nu petrecerea noastra cu boboceii , ma scuzati, am creeat panica

Joy vezi ca mai au hainuta la magazin, nu am luat-o pe ultima. Era aiurita vanzatoarea de ieri, nu avea chef sa caute in spate probabil...

Angelyna ficatei cu sos rosu si vin plus piure
Sa imi opresti si mie o bucatica de placinta

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

cu mare placere, deja e in drum spre tine

de Crina Alexandra
Crinul Meu
Atat de mare sunt

Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa1 si aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput