King of Pop (13) - discutii generale

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Purple frumos clipul fanei .


Fetelor, pe unde sunteti??? Nu mai scrie nimeni nimic pe-aici???





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

danat atat de tare m-a intristat ce a pus purple..Doamne cat de rai sunt oamenii...e incredibil

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu acum am luat din mail legatura cu M si ma uit peste tot.....n-am apucat sa citesc decat putin....insa pe langa blonda, ma simt naiva rau de tot, nici o secunda nu mi-am pus problema ca reverendu' minune e altceva decat reverend...care incurajeaza, sustine, se roaga...iar despre Jerkmaine...o boy, iar nesuferitu ala....

iau o mica pauza si apoi ma apuc iar de

imi place filmuletul fanei

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

danat atat de tare m-a intristat ce a pus purple..Doamne cat de rai sunt oamenii...e incredibil



La videoclipul fanei te referi?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

nu...la ce vb bestiile alea pe fox...as putea sa o strang de gat pe imbecila aia

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

nu...la ce vb bestiile alea pe fox...as putea sa o strang de gat pe imbecila aia


Aaa..."doamna" procuror , incredibil...cum tot repeta..i-a cumparat, i-a cumparat. Pe cine? pe toti? pe jurati? atunci ar fi trebuit sa ii aresteze si pe jurati daca au primit mita, parerea mea.

...si moderatorul..cica l-ar vota pe ala numai pt ce a spus.
Imi place de dl. mai in varsta ca se enerveaza pe propriul coleg in direct.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

In mare am citit si eu documentatia de la Purple, tot in ceata sunt inca... Va citesc mereu, nu am mai avut atata timp si nici nu stiu ce sa scriu ca sa fiu sincera. Sunt atatea care nu se leaga...sau mai bine zis se leaga intr-un mod tare ciudat. Nu stiu, habar nu am ce sa mai zic..

Vroiam sa spun ceva apropo de Kenny Ortega, hai sa zicem ca lansarea filmului e aproape si trebuie sa ne tina pe jar, altfel sunt cateva luni bune de cand nu mai e Michael, indiferent cat de greu iti este fara el si cat de tare iti lipseste, parca n-ai scrie/vorbi zilnic despre el, facandu-ti mai tare rau, nu?
Zic si io...parca e prea dramatic.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

motanik...nus ce sa zic...eu la fel sunt...nu e nici o zi sa nu ascult M, sa nu vb de el, sa nu citesc ceva...

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buli, pai lasa noi, femeile sunt intotdeauna mai vulnerabile si sufera mai tare in astfel de chestii. Dar un barbat la 50 de ani sau cat o avea el, sa scrii mereu thinking of you despre un prieten, fie el si foarte apropiat desi nu cred ca era cazul KO si MJ...cati barbati cunosti sa fie atat de afectati?
Numai mie mi se pare ca exagereaza (cu un scop sau altul...acum cred ca lansarea filmului)?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput