King of Pop (13) - discutii generale

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Joe a declarat ca s-au folosit duble la repetitiile pentru This is it.Katherine nu vrea sa vada filmul. Si cateva poze care ne arata un altfel de Michael decat cei pe care i-am vazut in clipul de prezentare
revista Ententairment Weekly
http://www.etonline.com/index.html?tag=michael-jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Gasiti pe mail.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Purple te referi la doc.-ul acela de 12 pagini? Nu am apucat sa-l citesc decat pe diagonala, il printez si-l iau la mine, ca nu am acum timp. Dar tot nu vad luminita de la capatul tunelului...cred ca sunt eu mai batuta in cap...


Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Purple te referi la doc.-ul acela de 12 pagini? Nu am apucat sa-l citesc decat pe diagonala, il printez si-l iau la mine, ca nu am acum timp. Dar tot nu vad luminita de la capatul tunelului...cred ca sunt eu mai batuta in cap...



Da. De la pagina 10 la 12 e legatura dintre SMM si LF. stai putin, nu tipari inca.

EDIT: acum poti sa il iei.

Pai acum ii leg pe stimabilii domni cei 4 unul de altul.
(Ai uitat ca se pare ca din Natiunea Islamului avea MJ paza in tulimul timp?)




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

A mai sosit o legatura (adica legaturile unui cu 2 dintre ei)

Cam atat pe azi, ca




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Purple, eu nu am prins prea bine ce ai spus tu la inceput... care e punctul tau de vedere (traieste sau a fost omorit!?!) Dar dupa o lectura cap-coada, este adevarat ca nu chiar pe indelete din lipsa de timp, eu inteleg cam asa: exista o miscare in lumea asta, coordonata de mai-sus numitii, in care sint bagat multeee persoane publice sau nu din aceasta lume, care are o misiune pe acest pamint, aceea de a instaura pacea. Si aceasta miscare, din 2006 incoace aduna lume 'buna', lideri din orice domeniu (inclusiv cel muzical, cum ar fi un Michael de exemplu - fara reinvierea mortilor, in care credem noi...) lucreaza la o noua viziune asupra lumii, la o noua ordine (o si mai noua ordine mondiala, ca au tot fost citeva in ultimii 20 de ani!), bazata pe pace si dreptate, care va instaura in viitor pacea si linistea pe acest pamint! Asta-i luminita!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia ar fi bine sa fie asa cum ai interpretat tu scrierile lui Purple. Eu una nu-mi pot da cu parerea pt ca am inteles vag legaturile intre ei.
Insa, ce nu pot INCA sa pricep este partea cu trocul facut cu Michael... oricat le-as aranja si intoarce, nu iese puzzle-ul.
Poate sa imi faca si mie cineva mai milostiv o schema, ceva?




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Inca putin si legaturile vor fi mai clare, zic eu.
E pe aproape ce a inteles Nelia.

Doresc sa specific ca eu nu am spus nimic de un schimb facut intre cineva si altcineva, "obiectul" fiind M.
Linia urmata de mine la inceput este alta. Ramane de vazut unde ajungem, si in functie de ce se mai intampla.

Danat, ai citit bine, adica atent? Of...ca vreau sa tac pana la final. dar deja ma







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Purple eu cred ca da, am citit atenta, am inteles legaturile unora cu altii. Insa nu vad legatura cu MJ.
Si nu inteleg de ce nu iti spui si tu parerea? Sau macar un tipp, ceva Parca facem rebusuri zau



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Purple eu cred ca da, am citit atenta, am inteles legaturile unora cu altii. Insa nu vad legatura cu MJ.
Si nu inteleg de ce nu iti spui si tu parerea? Sau macar un tipp, ceva Parca facem rebusuri zau



Nu vreau sa va pierdeti rabdarea. Dar m-am gandit sa nu imi spun parerea pana la sfarsit si sa trageti voi concluziile. Mai am sa il leg pe 1 de 3. si apoi pe toti de M.
Nu am avut rabdare sa tac atata timp. Si nici sa vi le dau pe toate gramada.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput