King of Pop (13) - discutii generale

King of Pop (13) - discutii generale | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj

Continuam aici?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

dap

selket mi se pare mult mai slab acum fata de perioada thriller...mult mai slab, si la fata, uffff

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Danat la multi ani fiului tau si scuze de intarziere!

POZE:

http://family.webshots.com/photo/2666410090103554724dparIK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ia uitati, l-am gasit pe Jerkmaine la Big Brother cand spune ceva de MJ



O vai de noi...pe aia as bate-o





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Am gasit pe un blog de astrologie un fragment din biografia mamei lui Michael, si m-am gandit sa il impartasesc cu voi, mie mi s-a parut tare dragut

Michael’s birth is described as following in his mother Katherine Scruse Jackson’s autobiography, The Jacksons: My Family (St. Martin’s, 1990, p. 19-20), in which she states:

I remember that day well because my water broke while my neighbor Mildred White and I were driving over to see the new grammar school under construction, Garnett Elementary. “Oh, my God, Mildred, I can’t sit in your car like this!” I exclaimed. “Girl, don’t worry about it,” Mildred said, turning the car around. At my request, Mildred drove me home. I called my mother and she and my stepfather drove me to Mercy Hospital. Shortly after I got there, I began having contractions. Later that night, my son was born. “I want to name him,” my mother said. I hated her first suggestion: Ronald. “How about Roy, then?”

“Oh, my gosh, Mama, no.”

She thought for a little while. “I’ve got it – Michael.”

“That’s it,” I said.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Am reusit sa descarc si filmuletul de la VMA 2009:



deja are miscari noi Andra mea ..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mihutza au o frumusete de fetita. si pe langa asta e si talentata. chiar se vede ca ii place MJ si ca vrea sa prinda pasii din coregrafie!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Andrutza e cea mai mica fana MJ, pe langa Theo a mea care asculta juma de zi aceleasi melodii
E o scumpete, sa va traiasca Mihu!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

FanClub DC Michael Jackson organizeaza actiune umanitara pt Craciun - implica-te si tu, click aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

multumim Oana si Motanik!

zi de zi avem reprezentatii fara numar de la Andra.. si ma bucur ca ii place si MJ ..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mihuta e mortala
nu stiu ce e cu copii astia...pe bune mi se pare incredibil
rares,, care are 3 ani cand aude vocea lui ma intreaba: mami e maical jakson?
si aseara, era tv pe mtv, unde era m is for michael, si el a venit din alta camera si imi zice: e m mami nu? hai sa ne uitam la el ca ce imi mai place

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Mihutza sa iti traiasca!

POZE:

http://family.webshots.com/photo/2666410090103554724dparIK

Mergi la inceput