Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bubu, chiar am facut o supa-crema, nu stiu daca si gustoasa, dar nu cred ca ajunge si pt mancaciosul tau. Sunt curioasa ce va zice Tutu, oare nu ar trebui indusa?...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

hai nepotzi ca de Bubu!

Nicoleta da, am fost.. am scris in cap trecut.. dar pe scurt: ne-a placut.. Andra la inceput a fost cam timida, dar pana la sfarsit era toata un zambet.. si a dansat cel mai mult dintre copilasi.. cu tot cu ea erau 6 prichindei cu cate un parinte insotitor, numai noi eram amandoi, ca doar era o premiera si pt noi .. o sa o mai ducem.. odata la 3 sapt schimba genul muzical, acum a fost muzica latina..

aaahh si iar am uitat sa convertesc filmuletele.. uff.. sunt cam uituca in ultima vreme..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mihutza, bravo!!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

raluca sa traiasca nou-venitii bebelusi, sa fie sanatosi, in ciuda peripetiilor mamicilor!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

am facut o ciorbitza de gasca,a iesit super buna..a papacit andru un castronel cu painica..ciorbitza e mancarica lui preferata..eu la 2 la 2 zile fac ciorbitza,l-am zapacit pe catalin..cica eu numai ciorbe stiu sa gatesc...m-a laudat si socrela "cica ,eu ce pun in ciorba de ies asa de bune"...acum asculatm cutiutza muzicala si andru rasfoieste "revista carticica ,deserturi pentru vara..."


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

salutare si de la noi.....

Hai nepotica de Bubu, daca ai nevoie de galerie si de primire fastuoasa,uite aici:







este bine asa???sau mai vrei???

fetele a venit o prietena la mine la cafelutza care sta in blocul alaturat si-mi povestea cat de fain a facut Piedone in parcul Tineretul....cred ca aripa Vacaresti dupa cum mi-a zis ea....nu ati vrea sa ne intalnim maine acolo sa nu mai traversam Bucurestiul???zice ca este super frumos..spatiu amenajat pentru bebelusi de varsta alor nostrii, aia mai maricei au separat....tot felul de leagane si chestii de sarit pe ele, animalute de cauciuc speciale pentru ei, tobogane micute de tot....iarba verde, banci....ce sa mai l-a laudat mult de tot.....sau nu ne mai intalnim deloc:????

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bitza, Bubu si cu mine am tot laudat Parcul Copiilor (Vacaresti), intr-adevar arata splendid pt pici-eu stiu cum arata si inainte, o pustietate. Eu n-am nimic impotriva, pt mine e MULT mai simplu sa ajung decat in Herastrau.
Bubule, am avut dreptate, n-ajungea si pt Stef...a ras Iulia un castron mare de supa-crema, au mai ramas vreo 2-3 lingurite, de unde ziceam ca va avea si pt maine...Nici nu mai intra felul doi acum, e full
SAU, daca credeti ca e preferabil sa amanam (sunt mai multe care nu vin; vremea aproape sigur e proasta maine), atunci hai sa amanam...
Am si eu o curiozitate: copiii vostri spun toate vocalele? Iulia nu poate sa-l pronunte pe "u"...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

si mie imi place mult in parcul Vacaresti, acum nu mai e nici cald, deci tocmai bine!
Naty, Mufarinul vocalizeaza tot

mai, dar LIANA ce facem, stiti ceva de ea??????

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Of, mai fetelor...nu ajuta agitatele astea
Sora-mea e un car de nervi, nici nu am mai vb cu ea...de la 8 dimineata sta pe o canapea pt. ca v-am zis ca nu sunt locuri . Au monitorizat-o, nu are contractii! nu stiu daca merge indusa...cica acum la 2 se intoarce dr si deja a anuntat-o sa nu manance si sa nu bea ca ii face cezariana...darnu stie cand, nimeni nu-i zice nimic
Am vb cu cumnatul si i-am zis sa stea calare pe ei acolo, sa stea cu ei de gat!! pai ce mama naibii e asta? Sa intrebe de o rezerva, sa faca ceva!
Sa-i spuna clar ce si cum, sa se linisteasca femeia...of...
Va tin la curent!


Naty, hi, hi, ma bucur ca a papat Iulia! Si Stefu a lins un castron plin cu ciorba de pui si paine, fug sa pap si eu si apoi la nani.

Vlad e la soacra-mea, l-a luat la ei pana duminica si sunt mai lejera nitel


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Nepotzik de bubu:

Am vazut in prognoza ca maine e cam ca azi,deci tocmai bine,abia duminik apare frig urat,asa ca eu zic: GO in vacaresti la piedone, ca tot aud numa de bine si as vrea sa ajung...
Mi-ar conveni mai mult acolo decat in herastrau fiindca trecem pe la o verisoara prin rahova ca e ziua ei si am veni in vacaresti apoi direct...si mai ales ca au locuri de joak si de taifas..Incepand cu 16.00 propun.



mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput