Goldie Pants - 6

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa. total de accord cu tine. la BAD nu ma bag ca am eu senzatia ca acolo e mai complicata treaba si nu e de blondu' meu situatia.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, fetele care mai sunteti p'aci sa va arat ce cadou am primit de la come togetheru' la implinirea a 500 de mesaje

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Deci maine avem party MJ girl.....bun asa..da zi tematica...sa se preg nasica oana din timp...
Si eu pana fac o luna de forum cred ca o sa ajung la 500 mes...asa ca o sa fie dublu party!!!

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

unde e cadoul mj? vrei sa ne tii in suspans? sau deja ai inceput sa te bucuri de el si ne-ai lasat aici cu ochii in monitor?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

lisa. total de accord cu tine. la BAD nu ma bag ca am eu senzatia ca acolo e mai complicata treaba si nu e de blondu' meu situatia.



da..intr-adevar...acolo the situation is more complicated...sunt multe lanturi, centuri, catuse, catarami.......ce mai, heavy metal...
si tu cum te plangi de reumatism, dureri de spate, alea-alea...nu cred ca te-ai descurca........ca si asa anka s-a bagat de cateva ori......si acum face tratament....
P.S. A NU SE INTELEGE CA VREAU SA TE BAGI IN TREABA ASTA COMPLICATA CU BAD-UL MEU!

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:




lisa m-ai convins definitiv. cand o sa vad BAD-ul tau, sar pe celalalt trotuar, ca mi s-a acrit rau de tot de reumatism, nu mai vreau sa adun asa moca


da la restu, is prima...sa se noteze!!!


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

unde e cadoul mj? vrei sa ne tii in suspans? sau deja ai inceput sa te bucuri de el si ne-ai lasat aici cu ochii in monitor?

hai ca-ti timet io ceva sa te delectezi pana se gandeste mj
http://i28.tinypic.com/14cruwx.jpg

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

unde e cadoul mj? vrei sa ne tii in suspans? sau deja ai inceput sa te bucuri de el si ne-ai lasat aici cu ochii in monitor?


mey nasicaastept sa trecem la cap.7 si il pun pa prima pagina ca sa vada toata lumea, aci se inchide si e pacat...

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n


lisa m-ai convins definitiv. cand o sa vad BAD-ul tau, sar pe celalalt trotuar, ca mi s-a acrit rau de tot de reumatism, nu mai vreau sa adun asa moca
da la restu, is prima...sa se noteze!!!



Asa, asa ....sa nu care cumva sa ii tii calea cum faci de obicei, cu biletele etc.....ca eu il verific permanent....
doar pe ceilalti doi ii las mai libertini asa...ca-s mai tinerei manca-i-ar mama......deci ai unda verde.

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

da..intr-adevar...acolo the situation is more complicated...sunt multe lanturi, centuri, catuse, catarami.......ce mai, heavy metal...

mai lisa pana termini tu treaba cu heavy metal io cred ca-ti adoarme subiectu'

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput