Goldie Pants - 6

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deci e party fiecare in privat seara asta? sau la comun?

iona ai dreptate. io mi-s aia blonda de acolo. ce nu stie anka cand zice de buclele ei....este ca la ocazii asa especialy intotdeauna merg cu bucle bine conturate.

pan ala urma nu mai conteaza ale cui sunt buclele de acolo...pozitia e de milioane. nush cine l-a invatat treburili alea....da e bune rau. asa ca....daca de la tine stie miscarile alea anka, sa mai vina sa invete ca tare bine mi-au facut la oase



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa asa te vreau, be bad

duamne fereste, tu ce patisi nasico, ce e cu esprimarea asta la tine unde ti-ai lasat nobletea
mey fetele si cand imi aduc aminte ce fete bune erati voi
io nu stiu cine v-a transformat asa





Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oare cine ne sfatuieste asa de bine???...

mai...da'eu v-am explicat de dim ca daca nu apare stapana lu' musiu
http://msxb-d7.vo.llnw.net/CONTENT/IMAGES//b8/56ced0bd-6d73-46b6-949b-994705f334b8.jpg
http://mulattodiaries.files.wordpress.com/2009/06/motown25.jpg
eu imi extind teritoriul si in perioada thriller...ca e pacat de el..nu vedeti ce suparici este?? manca-l-ar mama ...
si atunci sa vedeti voi...voi fi thriller-bad

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi o zi pe luna cica am dreptul si eu sa fiu "out of lady". si am zis sa fie azi.
prea sunt eu blonda si cuminte.






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Pfuu..eu acum am scapat putin de private party...vad ca si anka are idei de party. Cine stie ce face pe acolo pe unde e.

Tare frumoase filmulete, daca ne-am putea uita la ele..ca asa cu ochii inchisi ce sa mai vezi?

Na..ma duc ca ma cheama (si nu MJ de data asta)...desi black shirt abia asteapta sa plece musafirii .

Iona, fii pe faza, ca maine la 10.25 ajunge la tine. Schimb la schimb, ok? I-am dat aspirina destula, deci va fi fresh.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

alo fetele foarte bine ca ati scos minutele alea ca a ramas numa spuma


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, tu nu te inveti minte, io iti zic adjudeca-ti-l, ce mai faci parada p'aci?
hai sa te vad cum faci cand esti thriller-bad
nasica oana la cat mai multe zile d'astea

ankutzatu cum te descurci p'acolo, cre ca esti
de ce sa-ti fac ?? nu era mai bine aci', la petrecerea noastra

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

lisa, tu nu te inveti minte, io iti zic adjudeca-ti-l, ce mai faci parada p'aci?
hai sa te vad cum faci cand esti thriller-bad


adjudecat ramane!
si dak la "bad" va dadeam fiori pe sira spinarii....nush sa va spun drept ce-o fi la "thriller-bad"....zic sa nu incercati sa aflati ...ca astea ar fi armele mele:


"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Iona, fii pe faza, ca maine la 10.25 ajunge la tine. Schimb la schimb, ok? I-am dat aspirina destula, deci va fi fresh.

o da astept cu nerabdare sa se intample minunea..o nu 10.25?...cat despre aspirina am facut si io provizii

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa, io una nu ma bag, il am come togetheru' meu si imi e de ajunsda' nu stiu cu restu' cum te descurci
doar sa nu-i scoti la parada prea des

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput