Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

La multi ani Al3csa!!!!


Nu am inteles de ce se schimba capitolele asa de repede.

20+ (Amaris)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

La multi ani AL3CSA!!!

Gratiana este o regula ca fiecare capitol sa aiba 20 de pagini.




I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza84 spune:

La multi ani Al3csa!!!! Petrecere frumoasa!

Dana 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

danutza84 nu o sa am parte de petrecere pt ca sotul meu lucreaza in noaptea asta

onitza eu vreau Andrei (imi place tare muuult) iar tati vrea Yannis .. Acum nu stiu daca o sa ramana asa .. Habar nu am. Avem destul timp la dispozitie sa ne hotaram.

Va pe toate si va multumesc din suflet pt urati sa fiti sanatoase si voi si sa aveti frumosi si la termen si tot ce va doriti

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza84 spune:

Vai, ce rusine fetelor! Nu v-am mai scris de doua saptamani! Mi-am actualizat si eu semnatura.

Sunt in fiecare zi aici cu voi, dar la prima sarcina nu prea ai multe de spus, sunt mai multe de citit si de invatat! Va pupic pentru asta!



Dana 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza84 spune:

Eu sunt un picutz necajita. Voi spuneti ca simtiti bebele tot timpul. Eu abia daca simt ceva seara cand ma intind in pat. Nici nu stiu daca chiar simt sau mi se pare si e doar stomacul :(! Si medicul mi-a spus sa nu-mi fac griji dar e greu... si pana la morfofetala de pe 29 sept mai e o gramada!

Dana 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

danutza84 si la mine e la fel , il simt pe bebe destul de rar in comparatie cu ce zic fetele. Il simt uneori o data la 4-5 zile alteori nu sunt digura daca e bebe sau nu ....offf, dar am inteles ca asa e la inceput, nu se simte tot timpul ca inca are destul loc de "balaceala".

Fetele, numele alea scrise la voi in dreptul carucioarelor, la semnatura, sunt numele bebeilor din burtica? sa stiu sa scriu si io Yammis .

Merci

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Off ce toanta , evident era YaNNis, dar am literele sterse pe tastatura si le mai incurc! Sper sa ma ierte bb

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

La multi ani, al3csa, si tot ce iti doresti

Acum 21+ cu bb mic


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza84 spune:

alexutzzza - tot e bine ca nu sunt singura in situatia asta ! O sa avem niste bebei care o sa doarma toata noaptea ...

Dana 21+

Mergi la inceput