Femeile din viata lui Michael

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

desi e putin (bine) off-topic, vreau sa amintesc ce a declarat Michael despre Madonna : ca era f.indragostita de el, dar ca el nu o placea deloc si nu o gasea sexy. (yes !!).mi-au placut mult cuvintele lui :

"think being sexy comes from the heart in the way you present yourself."

http://www.stuff.co.nz/entertainment/celebrities/2907514/Madonna-was-in-love-with-me-Michael-Jackson








"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am pus aici cateva imagini cu Michael si Karen Faye...
http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=141549&whichpage=6

Il iubea tare mult
Am vazut ca a scris pe profilul ei de pe facebook: "I will share my opinions and I welcome your opinions. Just no "alive hoax" people please. No room for total fabrications."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Super poze rall .
Le-am vazut si eu acum... cred ca ar fi foarte interesant ca cei cativa oameni cu adevarat apropiati din viata lui Michael, sa impartaseasca si fanilor sai experientele traite alaturi de el.






Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Dovada ca nu l-a iubit nicio clipa pe Michael, ..parerea mea


nu stiu daca ati vazut imagini de la casatoria lor


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

deci, da! si io sunt de aceeasi parere: Lisa nu l-a iubit niciodata pe MJ. am pus aici mai demult un interviu cu ea, din care mi-am dat seama clar de acest fapt.

http://www.youtube.com/watch?v=qsRK0GFSF-k

ia uitati-o cum se stramba la 0.21! asa reactionezi cand iubesti pe cineva? mai degraba, cand ti-e rusine...cel putin impresia asta mi-a lasat-o mie. bleah. si nu mi-o mai schimb intr-o mie de ani.

sau hai sa zicem ca nu l-a iubit asa cum am fi vrut noi sa-l iubeasca. io stiu pen ce l-a iubit ea?! sa zicem, pentru faima?! da' asta nu e iubire...
the king of pop married cu daugther of the king of rock! a sunat a ceva in capul ei.


si acum, sa-mi intaresc parerea, uitandu-ma si la ce a pus anka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Asadar, am descarcat filmuletul cu Lisa-Marie. Deja m-am enervat, numai vazand fata de la inceput.
Revin




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ce ma enervasem io inainte, da ` a pus capac cel al lui Melku.Ce oripilata e nesimtita aia ca a fost mariata cu Michael .....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cred ca filmuletul de la melku mai e pus undeva, la interviuri despre...inainte sa fie subiectul asta. Diane S. e nesimtita prin definitie. Dar e treaba ei. La fel a facut si cand i-a intervievat impreuna. Nu stiu de ce s-a mai dus acolo Lisa, stia ca aia nu e impartiala. Si rade ca o copila tembela de dragostea din clasa I.
Ce comic e...."sexual attraction???"""huuuuuuu. Minunat.

Interviul cu Oprah a avut loc in 2005. Nu avea alta treaba Lisa decat sa mearga la interviuri despre MJ? Ha...doar si-a promovat albumul acolo. Aia nu e manipulare, sau folosire..nuuuu.

Si nu inteleg de ce ii este rusine ca a fost casatorita cu el? Eu rusine vad. Saraca de ea, a folosit-o MJ, a manipulat-o si ea..care nu stia cum e lumea vedetelor, care a crescut departe in padure nu si-a dat seama. El de ce nu a aparut niciodata sa vorbeasca urat despre ea? Ca sa schimbe cumva opinia publica, daca ea face ceva, sa faca si el.

Interviul asta a fost in ziua urmatoare:




Sunt marcate amandoua
Oricum Priscilla nu l-a suportat niciodata pe MJ.
Deci si prima data Lisa s-a casatorit "dintr-o data"...si atunci a fost manipulata? saraca de ea. Si acum asa isi promova albumul? Din necazurile ei a iesit o perla de muzica .
(Priscilla...ea cu Elvis cand si cum? Si Elvis ce si cum a facut? E clara si acolo povestea, sau atat cat se stie nu e mai "buna" si mai "normala".)




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Si, apropo...Oprah, in interviul cu MJ...il iubea incredibil de mult . L-a laudat pana la cer si inapoi de vreo 10 ori.
Nu zic, asta e misiunea jurnalistului.."sa-l traga de limba" pe intervievat, dar macar sa nu treaca la barfe. Si nici sa u socializeze cu el..vai ce prieteni suntem.
E si ea ca "oamenii"...il barfim acum pe cel care nu e de fata. Mai bine se intalneau toate 3 la o cafea, macar sa nu ne mai oripilam si noi.


And...mrs Lisa..pt ce atunci cand a disparut MJ, s-a transformat in vaduva indurerata? Nu mai inteleg nimic. AICI TOATA LUMEA MINTE si NOI NE UITAM LA EI.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput