| Citat: |
| citat din mesajul lui Victo Lavi, super tari, copiii!!!eu zic ca Iasmi va dormi cu Bogdi in patut cu proxima ocazie Paula si Stefan (30 oct. 2007) |
ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007
anca superbaaaa maria!!! 
doamne, ce bine iti seamana!!
in poza asta parca o vad pe iasmi :
http://family.webshots.com/photo/2985836430101626593delOFg
_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"
happy mom Lavi &
ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007 
