Bulgarasi si globulete de nov-dec2007(195)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

Lavi, super tari, copiii!!!eu zic ca Iasmi va dormi cu Bogdi in patut cu proxima ocazie

Paula si Stefan (30 oct. 2007)


exact aia spuneam si eu.....

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anca superbaaaa maria!!! doamne, ce bine iti seamana!! in poza asta parca o vad pe iasmi : http://family.webshots.com/photo/2985836430101626593delOFg



_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:

capitol nou

Mergi la inceput