Bulgarasi si globulete de nov-dec2007(195)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

m-a intrebat cineva ceva si am si uitat..Alina, cred ca tu...aaa..asa, de diferenta de varsta. pai nu e un an diferenta, ca si cealalta grupa e tot de cresa, dar au peste 2 ani. dar am obs ca sunt mai multi deocamdata dincolo. il las aici acum, daca tot progresam (incet, dar sigur)cu adaptarea nu e nicicum cazul sa o iau de la capat.cunosc vreo 2 mamici cat de cat, mai am cu cine schimba o parere.oi mai vedea pe parcurs.
anca, ce mai face mariuta?
Vali, suuuuuuuuuper! Doamne ajuta sa o tina tot asa!

despre noi, Stefan a fost mai bine, am plecat dupa micul dejun si m-am intors doar dupa gustarea de la 11,30. ii scosese afara cd am plecat eu, si nu a plans decat f putin, maxim 2 minute, cd am iesit eu pe poarta nu se mai auzea nimic. Cica mi-a cules floricele cu educatoarea :)au primit astazi si cate un cadouas, o carticica de povesti-colorat..frumos din partea lor.

acuma incep eu sa observ pe ici pe colo ce nu-mi place, sper sa se tina cont de observatiile mele- au omis azi sa ii spele cu sapun pe maini (f. grav dpdv al meu), portiile mi se par mici, am cerut sa ii dea si supliment, inca pe atat.

la sfarsit s-au desparit frumos, a spus pa la copii, vesel. si-a luat la revedere de la fiecare educatoare..cred ca suntem pe drumul cel bun.sapt viitoare il va lua sotul doar la sf programului.

Paula si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

IRINUSH LA MULTI ANI FERICITI!!!!! ce mai faceti?? sunteti bine??

anco, nu ai rezistat fara noi!!???!!!!!! bine aai revenit!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Nu stiam de Lavinia ca nu am mai citit deloc la scutece

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!




hai mah anco ca doar ne-am "intersectat" si la alte subiecte......

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

doamneeee ca nu mai rezist cu asa vecini nesimtiti!!! de la ora 12.30 dau gauri sparg la pereti... si iasmi saraca mai tresare din cand in cand prin somn.... si nici nu imi dau seama de unde se auze exact sa merg la ei la usa.....

azi a inceput sa imi vina uratzii...... , deci azi fac pauza de la sala si numai bine ca am primit o invitatie la restaurant, un prieten isi inaugureaza restaurantul!!!! superrrrrr



_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

helau helau...lume noua, vad...

welcome back, Ancuto..

Alina, bafta la lucrare, proiect, ce-o fi el...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!

BLOGUL NOSTRU

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Ancooo ...eu sincer ma bucur ca ...ai revenit ... Ca tre' sa recunoastem ca ai fost mereu sefletul acestei odisei ... dar nu te mai complimentez ca ti-o iei in cap

Eheeee.. in seara asta merg si eu la prima ora de aerobic din viata mea ... sigur vin stoarsa ca lamaia

Noi de abea de la anul mergem la gradi ...respectiv ..cresa.De asta nu ma bag deloc in discutiile de pe tema asta ..Citesc doar sa vad ce ma asteapta si cum rezolvati situatiile de "criza" ..si la anul vom fi niste invingatori

Acum ma retrag la mormanul de vase din bucatarie ..face cineva cinste cu o masina de spalat vase ???

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Alina, il trezesc pentru ca daca doarme mai mult decat pana la 13.30 - 13.4 nu adoarme seara la aceeasi ora cand o clc pe jasmina, ceea ce e necesar, ptr ca nu reusesc sa ma scol cu noaptea-n cap si sa stau cu el pana apüroape de miezul noptii...

Lavi, poti si cu rusii sa mergi la sala, chiar ajuta impotriva durerii... daca ai


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

adina io nu pricep, cum aidca sa nu doarma mai mult de 13,30? dar la cat se culca el de amiaza? ca noi abia la 13,30 ne culcam la pranz si doarme pana pe la 3, 3 jumate, ceea ce mi se pare ok. iar la 9 e stingerea.

Paula si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

adina, eu nu prea pot.....nu ma simt in stare!!
anko, cauta din timp cresa/gradi (de anul asta pt la anul!)...

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

in principiu am cam gasit ... Acum sper sa pot sa ii bag in acelasi loc pe amandoi.. Daca nu Raul va merge la gradinita de langa blocul nostru

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput