Breaking News - 3

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

ziceati de Larry King...si pe mine ma surprinde ca a lasat-o balta, parca erau prieteni.
Inainte nu pierdeam nicio emisiune de-a lui, la 12 eram pe CNN sa vad ce mai zice LK.Dupa inmormantare nu cred ca a mai invitat pe nimeni, nici cand a aparut delcaratia data de medicul legist nu s-a comentat nik,nici acum ca se apropie premiera,nici cand apar stiri despre Michael sau Murray.Hmmmm de ce oare?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Si eu am intrat sa citesc un pic pe site-ul asta...si, drept sa spun, sunt cateva semne de intrebare destul de plauzibile...bine, sunt si multe interpretari subiective ale autorului...dar e destul de interesant totusi ...nu mi-am facut inca o parere, trebuie sa citesc tot mai intai...


www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Prieteni depinde din ce unghi privesti. Poate ca trebuia sa fie prieteni. Apropos, nevasta lui LK ar fi trebuit sa transmita de la Viena acest concert organizat de Jer(k)maine....

Nu stiu, dar tot citesc din site-ul ala (nu ma pot desprinde, cu toate ca intr-o ora am ceva important de terminat ) si ma afund in cea mai densa ceatza. Parca nimic nu se pupa cu nimic.
Apropos, mi se pare si mie ciudat de ce tocmai o tv germana a transmis din USA funeraliile? Si intr-adevar, vazand pe indelete filmuletele de acolo, zici ca toti asteapta altceva si nu un serviciu funerar. ca sa nu mai repet de alegerea posterelor lui MJ: din Liberian Girl....

Ce mi-ar placea ca MJ sa fie undeva si sa rada de toate teoriile astea



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mai sa innebunesc...semnatura din testament cu cea de pe certificatul de nastere al lui Prince Michael. Nu am timp sa caut alte semnaturi, sa vad daca au semanat unele cu altele de-a lungul timpului.
E ciudata faza cu numele, si al lui si al copiilor, care apar diferit pe acte oficiale.
Nu sunt de acord cu, capitolul KIDS, din motive evidente.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Am citit cap. 22 - teorii si ipoteze...te doare capul!!!
Ce marionete suntem cu totii. Trebuie sa fii copil ca sa nu iti dai seama ca ceva mai puternic guverneaza totul, si guvernele alea pe care le stim noi de la tv.



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici ca ne-am mutat la capitol nou. Multumim!

Continuam impreuna aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143428

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Asta ce mai e?
www.theonion.com/content/news/neverland_ranch_investigators" target="_blank">http://www.theonion.com/content/news/neverland_ranch_investigators (e din 2005.)





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput