Breaking News - 3

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Nu se mai termina?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nu prea curand cred Purple
http://www.tmz.com/2009/10/03/dr-conrad-murray-propofol-nicole-alvarez-applied-pharmacy-michael-jackson/

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Toate ca toate, ca-s variatiuni pe aceeasi tema.
Filmuletele cu rabinul nu am inca nervi sa le vad, mi-a ajuns articolul.
DAR..articolul cu autopsia m-a scos din sarite. Asta e articol? Auzi subtitlu: Tatuat, Chel, si cu sperma activa...cand citesti iti vine sa crezi ca urmeaza lista cu tatuaje care mai de care, de la crocodili la vulturi. CHEL: adica inceput de chelie ca tot omul de varsta lui. Cat despre a treia parte, chiar asa socant este?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Faza cu sperma activa si pe mine m-a scos din minti.....nu inteleg de ce era relevant pentru autopsie?Si ce ce schimba asta situatia?Sunt tampiti ca altceva nu pot sa spun.Despre partea cu chelia...cred ca se refera la faptul ca ava scalpul ars de cand cu reclama.
Auzi tatuat: mhhhh se cheama machiaj permanent nu tatuaj
Filmuletele sunt interesante, sunt dezvaluiri ale lui Michael....la un momet dat de aud in fundal si copiii prin preajma

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Eu nu am avut niciodata o parere prea buna despre acest rabin, nu stiu de ce... Familia lui voia sa puna mina pe aceste casete la un moment dat, probabil pentru ca Michael il desfiinta pe taica-sau sau poate ca au fost mai multe lucruri spuse despre ei... poate ca au acceptat sa apara cartea si sa fie facute publice dezvaluirile cu conditia sa mai scoata din marturisiri.

Dar altceva voiam sa spun, eu nu scap de vaga senzatie, din nou, ca nu e intimplatoare aceasta dezvaluire a inregistrarilor si scoaterea cartii. Am ascultat si eu inregistrarile, ceea ce spune MJ acolo, cu mici exceptii, a mai spus si cu alte ocazii, intr-o forma sau alta, insa mie mi-a atras atentia acest paragraf: "I would like some kind of way to disappear where people don't see me anymore at some#8212;at some point, and just do my things for children but not be visual. To disappear is very important."

In rest, nu mai am timp sa citesc nimic, nici sa intru pe aici, urmeaza doua saptamini super-super incarcate, dupa care insa voi avea o saptamina de vacanta.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Ce dragutzi au fost . Ma bucur tare mult cand vad ca se continua omagierea lui, asa fara un motiv, eveniment anume.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:



http://www.freep.com/article/20091003/BLOG36/91002074/1039/ent/Michael-Jackson-medley-a-Web-hit

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

E superba aceasta chestiune. Am vazut-o cand a aparut si ma bucur ca a ajuns asa departe. Chiar sunt fffffffff talentati cei doi.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:




Ce mult ma bucur ca Michael este iubit si de cei mai tineri, ca este apreciat de ei, fara a se tine cont de niciuna din porcariile scrise despre el vreodata!



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput