Copilasi de Iulie - August 2004 * (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Am vazut fetitza cu rochitza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna ziua,

Am vazut poze cu furnicutele de la gradinitza Giuliei si cu ochiosii Roxanei. Pozele cu Eva in rochita sunt de revista...:)))
Ioana, inseamna ca aveati multe resurse de pe proiecte...probabil ati ramas numai cu normele simple fara ore suplimentare.
Roxi, Daria, frumos la gradinitele voastre .
La noi la gradinita e o mare inghesuiala...sunt vreo 60 de copii in numai 2 clase. Noroc ca nu vin toti in fiecare zi ca ar fi educatoarele (numai 2) turbate.
Gabi, ultima suta de metri...Bravo! Sa ne zici cand inepeti sa impachetati...:)))...Facem AMR-ul si scoatem pampoanele ...

Maine vorbim cu doamna de pian. Vine acasa dar trebuie sa cumparam orga cu 5 octave. Probabil 10 milioane. Partea care ma ingrijorea e ca s-ar purea sa le zapaceasca programul de somn...PLatim o ora si lucreaza juma de ora, ca mai mult nu stau astia mici linistiti.

La multi ani Lia!
Sa-ti traiasca puiutii Vrabiuta!

Si ultimul piticlont din listuta a implinit 5 ani. Ce repede a trecut vara...
Gata cu nostalgiile, inapoi la grafice si tabele. O seara frumoasa sa avem!




Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineata! O zi buna sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Atat de usor e sa dai gata cupilu`, aducand acasa o mamarutza
Si daca n-a stat Giulik sa o admire o ora intreaga
Mey, americancele, ce va fac scolarii ??? Sunt tare curioasa.

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata fetele!
Am vazut si pozele cu Giulik si gargaritele, dar si pozele Roxanei - pentru care am o singura intrebare: ma primesti in petit la Eva?????

Azi am putin timp liber asa ca alerg la casa - mai am de luat niste lampi, niste cabluri - promit sa fac si niste poze sa vedeti in ce stadiu am ajuns...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...mei ce liniste p'aici,nici cand eram in concediu,parca nu era asa...
Daria cum rezista Giulik la programul de dupa amiaza?...a mea nu rezistaa fost ieri de la 1 la 5...la 7 abia isi mai putea tine ochii deschisi,am reusit cu greu sa o tin pan la 8.30...problema este ca-i stric si programul de masa,ca daca-i obosita n-are chef de mancare...asa ca azi n-am dus-o si acum doarme beton...o mai duc maine ca avem sedinta si vineri nu
Roxi adica trebuie sa mergem sa ne inscriem cupilu la scoala pentru grupa pregatitoare?Hai baga detalii sa ne lamurim si noi,ca eu habar nu am...am sa intreb si eu maine la sedinta poate stiu ceva.
Vivia sunteti ok,a inceput Uka gradinita?
hai sa avem o zi faina,pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

s-a decis deja asta cu grupa pregatitoare ?

Ioana, Giulia inca nu a picat lata, eu ma tot astept
O enerveaza la culme ca eu plec dimineata. Atat. In rest a zis ca e fain la gradi

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Heou, helou ... chiar ca e liniste aici, la noi in Bucuresti e soare si frumos, ca intr-o zi de vara !!
Mey, io stiu ca povestea cu grupa pregatitoare e inca la stadiul de proiect, nu am cunostinte ca s-ar fi aprobat deja (dar poate nu stiu io inca) !
Daria, Giulik sa se ia de mina cu gizmoul, si la noi nu se vede nici un efect "obositor" daca nu doarme la prinz !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nu stiu, insa in conditiile in care ar trebui sa dau mandra de la anu` la "scoala" la pregatitoare, ma gandesc serios sa ne reorientam spre sistemul step-by-step.

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Da io una nu pricep - in proiectul asta magnific cu grupa pregatitoare la scoala apare obligativitatea efectuarii acestui an ? Adicatelea io mi-s obligata sa duc copilul la grupa asta ?? Ca stau asha si sa gindesc - cum o sa stea Andreiushu linistit in banca in clasa I la scoala cind ei or sa faca materia inca o data (pe care au facut-o la grupa pregatitoare)???

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput