Puiuti de Randunici 2008!! (309)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ma bucur ca v-au placut pozele, multumesc pentru aprecieri si va recomand Grecia din suflet (celor care vor sa ia o gura de aer sarat in liniste) Noi, sanatosi sa fim, anul viitor ne-am programat Cipru ca prea ne asteapta prietena mea de multi ani si tot o amanam. Din povesti inteleg ca seamana mult cu Grecia.Abia astept, desi abia prin octombrie e vremea de plaja acolo asa ca deocamdata sunt vise.
Am uitat Ramo sa-ti multumesc pentru poezia frumoasa de ziua Teodorei
Roxana , va doresc mult succes cu proiectul Spania.Ma bucur pentru voi si sunt convinsa ca Amira cu trasaturile ei exotice se va integra imediat in peisaj .Besoo
Pup si randunicile "rara avis" Miha, Stela, Nicoleta si ma duc sa zac ca nu-s in apele mele. Am facut ordine in hainele lui Vladutz (mici, mari, grase, subtiri) timp in care el a marait neincetat
Teo e in criza de adolescenta majora, e bosumflata, ii curge nasul, ma repede iar in mine plange sufletul ca nu stiu ce sa mai fac pentru ea si cum sa ma mai comport. Maine incepe scoala si-mi vine sa mor, mai bine ar face profii greva ca prea repede a trecut vacanta mare
Era sa uit: La multi ani Marcel de Ariel, sa fii sanatos si fericit , sa ramai calm si optimist , sa traiesti 120 de ani!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

m-am copt odata cu vinetele...gata am terminat...mai am sa dau putin cu mopul,aragazul l-am spalat ca l-am murdarit ca naiba...zvarluga s-a trezit..o sa mergem la mamaie la spital asa ca ne vedem diseara..


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

helau!
m-ai uitat sau nu?

Mimonixule, sper ca ai primit mesajul, eram in drum spre munte si net n-aveam...
Am fost la munte cu familionul, a fost asa-si-asa...cred ca nu mai stiu eu sa ma bucur de nik!
Copiii neascultatori, iar stat cu curul pe scaun si mancat si baut....am facut doar o scurta plimbare prin padure si-atat!
Conditii medii, desi cine m-a trimis a fost foarte multumit....anyway, sunt eu dusa cu capul, nu mai stiu sa socializez, sa ma bucur, sa impart....de-astea.
Mi-am propus sa plecam undeva doar noi 4, sa vad daca tot asa naspa mi se pare, ca eu mereu cred ca ai mei sunt cei mai cuminti si asocierea lor cu altii ii schimba total.

Tatal meu a fost cel mai ferict, ca si-a vazut fetele( cam nervoase amandoua!), ginerii( unul bea prea mult si altul deloc!) si nepotii...care mai de care mai miorlait si mai neascultator.

Surubul meu a fost cel mai cuminte, evident, numai ca n-a mancat mai nimic, nu ca asta ar fi o noutate.

Acum zac, dar trebuie sa ma apuc de aranjat prin casa si de facut mancare, de-astea!

O sa descarc si poze, sa ma laud cu feciorul meu cel frumos!

Catalina, mami de Ilinca si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

am vazut pozele din Grecia ale Mimonicsilor, absolut bestiale cateva cu Vladut...mor dupa aia din barca!

Naty, asculta-ti inima si , mai ales, bazeaza-te pe reactia Iuliei cand alegi bona!
Doamne-ajuta sa gasesti ce trebuie!

Geckolina, multam de urare( presupun ca tatalui meu ii erau adresate, ca nu s-a mai sesizat nici un bunic!)

Catalina, mami de Ilinca si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Hai ca noi abia ce am inceput gradi ca ne-am si oprit: azi-noapte a marait mai mereu si s-a trezit cu mucii garla, tuseste putin. Secretiile din nas ii vin in gura si se ineaca saracul...

Si dupa ce ca noaptea dormea super bine in stari din astea cu Olinth Aromatherapy, acum cica nu se mai importa. Spuneti-mi, ce mai pot folosi la noapte sa-i desfunde putin nasul???? Karvol? Cum se foloseste????

Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Aaa, mImo, voiam sa-ti spun ca il am pe finutul Matei in grupa!!!

Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Vali, sanatate! Asa se intampla... dar lasa ca cresc ei!

(edit: am scos pozele)

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Vali, sanatate multa!
Daca nu gasesti Karvol( se taie capsula si se pune pe o batista pe care o lasi in camera copilului) da-i cu Pulmex pe piept.

Nicoleto, pai voi nici bine nu v-ati mutat ca deja ati plecat in excursii?Din apartament n-am vazut decat cutii de carton!
Cum e Stefan la scoala??

iaca si cateva poze cu noi
mentionaz ca sticla era GOALA!

Catalina, mami de Ilinca si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Multumesc, Tuchi!

Cam putine poze!!!!!

Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ha Tuchi, deci erai CTLN Daca nu m-am intrebat de 1000 de ori si am facut inventarul CTLNilor si CTLNelor si asa am presupus si eu , ca tu esti Multumesc din suflet Si La multi ani tatalui tau!
Valentina, sa ai grija de finutul meu E un scump grasanul dar cam plin de energie
Si acum va rog sa-mi spuneti cu ce sa faca Teo inhalatii pentru nas infundat.Am aparat dar nu stiu ce sa pun in el. Plsplspls, HELP!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput