Puiuti de Randunici 2008!! (309)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

LA MULTI ANI RANDUNOI DE ARIEL

LA MULTI ANI SYMO, SA TRAITI FERICITI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

multzam de ceai naty, o astept si pe gudinde la interval, poate vrea si ea! vad ca iulia progreseaza nu gluma! Amira nici nu vrea sa vada olita, dar sa stea pe ea. dar o las, ca nu o face in pampers si la facultate!

ramo ce face andru? e mai bine? m-ai facut sa rad cu plantatia de gogosari la barcelona. aaahh, ca ma intrebai in ce oras mergem in Spania: initial mergem in Zaragoza, dar apoi cand o sa obtina ady postul ala, o sa mergem in Barcelona.
Saptamana asta care vine o sa aflam cum stau lucrurile, daca plecam la sf lunii, sau mai asteptam un pic. Pana una alta, eu m-am angajat la o firma de brokeraj pe asigurari. Macar mai sunt niste bani(mai multi decat castigam dincolo), si e si mai aproape. nu-mi place ca e tot ceva mic, de familie, fara prea multe perspective in viitor. dar cum viitorul sper sa nu mai fie in Romanica...

mimo superbe pozele! mi-e imi place de mor parul ala carliontat al lui Dudel, iar Tete...

nicoleta acomodare placuta!

cam atat, va las. ma duc sa-mi trezesc printesa, ca iar doarme ca valiza n gara, si apoi isi decaleaza programul! va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

'Neata, 'neata!
Multumim Naty pt. toate cele de beut, daus i eu un nesquick

La multi ani Marcel, om de Ariel, sa fii fericit alaturi de familia ta minunata! Sanatos nu-ti urez sa fii, ca esti Arielu, petrecere frumoasa

Eu am dormit cu Stefu aseara, ca v-am zis ca nu mai vrea in patut, iar cum Vlad inca behaie l-am exilat cu ta-su, si ala putin racit sa-si sufle in nas unul altuia Si ne-am trezit voiosi cu totii la ora 9

Nico, abia astept sa te aranjezi cu casa si cu toate acolo si sa pui poze sa vedem si noi! Bravo ca sunteti acolo La mare a fost super de tot, frumos, mancare buna, copii exemplari, sanatosi...ne-am simtiti minunat si ne-am odihnit bine. Uite link-ul cu poze, ca nu ai apucat sa le vezi http://community.webshots.com/user/oana_bubu05



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

-ici randunici

vad ca am ratat o groaza de evenimente

gecko, sa ti se implineasca planurile, cu atestatul de doctoreasa (ca ei castiga un om si un profesionist!), cu bb2 si cu orice altceva mai e pe "agenda"

Teo de Mimo, de care mama poa' sa fie mandra tare!

Teodorelor si Tudorilor

Simo, sunteti o familie foarte frumoasa! tot mai frumoasa

randunoi de Ariel, LMA, si sa ai grija de Aricelul nostru, momeste-o mai repede in pat

cred ca am mai scapat din ele

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

nico, acomodare usoara, savureaza diferenta, iar cand ti-o fi dor de una alta aici suntem

bravo iuliuta, fata isteata

roxana, sa se potriveasca toate cel mai bine pentru voi! oriunde ar fi asta!

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

bubu, deci dimineata se vede altfel viata! inteleg ca nu mai e cazul sa stergeti nasucuri!

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

dau si eu un fursec la cafeluta ca am 3 stele din cate vad



Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:




Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

amira andru e mai bine,de aseara de la ora 20 a mai facut kkuta azi dimineata...acum am pus sa-i fac un piureut de cartofi cu ficatel de pui...aseara i-am preparat lapticul cu zeama de orez ,ca altfel nu mananca orez...ceai de menta a baut cam 50 ml toata ziua,sper sa fie bine,azi noapte a dormit f linistit...asta e un semn bun...iti doresc multa bafta in tot ceea ce vreti sa faceti...o sa fie greutz la inceput dar cu multa rabdare si incredere in DD o sa fie bine...

eu coc niste vinete(o ditamai plasoiu ca vreau sa bag si la congelator),am facut si ardeii umpluti iar dupa ce il culc pe andru vreau sa fac o ciorbitza de perisoare...eu trag de nas si am si o tuse care nu ma lasa in pace...

nicoleta spor la treaba si acomodare placuta..abia astept sa pui cateva pozici

miha la cat mai multe stelute

va las ma duc sa vad ce-mi fac vinetele





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Salutari.
2 vorbe:
Ramo,LA MULTI ANI,SA FITI FERICITI!
Roxana,sa va ajute Dumnezeu in Spania!Felicitari si de aici pt curaj!
Mimo,sa-ti traiasca fata,sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc!Pozele sunt superbe!!!
Multzam de urari de Sf. Teodora.
Cuscraicei


mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput