Burtici fericite de septembrie-octombrie (197)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

OOOff, cu arsurile astea. Si eu am avut zilele astea..tot cu lapte mi-a trecut, doar ca era cald..ca nu-mi place rece. Fierbinte cu zahar.

Andrushca 37+
Sophie, my sweet baby



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Of Iulia o fi vrut omu sa ii treaca cumva emotiile pt maine. Las' ca pana maine ii trece si o sa aveti o zi buna maine.
Manga las' ca numai un pic mai e si scapi si de arsuri. Am o prietena care tot asa a avut arsuri non-stop si a facut un pletos cum nu am mai vazut. Are par in spate de poate sa-l prinda in codita .

Adriana 36+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Apropo de zahar imi spunea o femeie in timp ce asteptam sa intru la eco ca daca in ultima luna/ultimele saptamani iau cate 2-3 lingurite de zahar pe zi pana nasc o sa nasc mult mqai repede si usor.O fi oare asa?Voi ati mai auzit asta?Sau alte trucuri babesti?

+36 cu bebeluuta scumpa Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

luto Daci 27 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

HAI LUCI!!!




HAI DACI!!!!



Andrushca 37+
Sophie, my sweet baby



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Bina ca nasc normal ca nici batuta nu-mi stergeam unghiile la cat m-am chinuit sa le fac.Innebuneam sa stric bunatate de manichiura,zau

+36 cu bebeluuta scumpa Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

ma duc sa beau lapte ca e jale. nu va psun ca am reusit sa dau cu aspiratorul si in living!!!! sunt cea mai tare. acu' pot sa stau linistita. maine fac geanta. oare sa-mi iau una pe roti mai incapatoare?

nu stiu treaba cu zaharul. eu daca ar fi dupa mine l-as mai tine pana pe 28, sa-l nasc de ziua mamei.

vad ca Luci nu mai da nici un semn. poate vine bebita pe 13, asa cum si-a dorit. e cam de multa vreme pe epidurala...

MangaGirl 37+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 3 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Nu mai e nimeni pe aici?Ce e cu linistea asta aici cand sunt si eu asa agitata?Cu toate ca-s sigura ca ma trimite acasa maine nu-mi pot stapanii emotiile.Eu nu nasc cu epidurala ca nu se face la noi asa ca mi-e gandul numai la durere.Eu nu suport deloc durerea, cand imi venea ciclu trebuia sa beau musai cate o cescuta de tuica sa ma imbat si sa adorm ca ma tavaleam la propriu pe jos de durere aaa de rau ma durea.La nastere ce voi face eu?

+36 cu bebeluuta scumpa Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Manga e buna una pe roti daca e incapatoare>ai mei cand au vazut ditamai sabena(geanta) au zis ca nu-s sanatoasa dar nu au avut ce-mi face.

+36 cu bebeluuta scumpa Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

haide Luci!!!!

haide Daciana!!!

Adriana 36+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput