Burtici fericite de septembrie-octombrie (197)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

iulika joci cumva pe facebook farmville? mi-am mai facut o noua preocupare...sa cresc vaci si sa cultiv grau si cirese. e clar fetele...e inceputul sfarsitului...si l-am mai racolat si pe sergiu...ca sa fim doi nebuni...saracu' copilu' nostru oare stie in ce se baga?

MangaGirl 37+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 3 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Alex, Anomis

Maria te chinuie rau nestingul asta, esti super comica! Si deci asa cu veverita, ce fain sa aveti acolo asa aproape

34+ Alex


pai vara asta am crescut trei fire de rosii din alea cherry tomatoes de care sergiu e extrem de mandru si am crescut si veverite. le dam de toate, paine uscata, alune, biscuiti...cred si eu ca de acu' se muta in casa.

MangaGirl 37+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 3 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:



Da, Manga, si eu tot asa stiu de la dr: fara manichiura & pedichiura la cezariana, ca sa aiba ei un control bun al circulatiei. Pupam fata extrem de harnica

Adriana, ai colul deschis.... wow! poate sa apara oricand bb . Sa ne anunti si pe noi daca poti cand vine momentul magic

Fetele, eu ma bag la bucatarie la o supa de rosii , ca azi mai mult am trandavit si nu-mi sta bine . Dar stau cu un ochi aici in asteptarea vestilor bune



37+
in curand mamy de Sofia scumpa
CEZARIANA 21 SEPT !
photos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

eu am facut o obsesie cu porumbul fiert. am avut o perioada de vreo 2 luni incare am mancat in fiecare zi cate unul. mai am 2 in frigider, dar nu prea mai intra. acum nimik nu mai intra. orice mananc am niste arsuri groaznice. de dimineaza pana seara.

dana si anomic voi vi l-ati comandat direct de pe sleepy wrap din state? sau din alta parte?

adinus tu? cum te mai prezinti? mi-am luat si eu minge din aia, dar nu prea stiu ce sa fac cu ea...adik la sala facema abdomene, dar acu....

MangaGirl 37+ cu Sasha Laurian

varsta bebe


pai ma prezint cu nervii un pic intinsi ca m-a pus naiba si-am citit pe net chestii urate despre degradarea placentei dupa 41 de saptamani si astia ma lasa 2 saptamani peste, daca nu se intampla nimic pana atunci si-acu stau si-mi rotesc soldurile pe minge de nu-mi mai simt spatele, iau evening primose oil, merg pe jos o gramada, etc, numai sa nu depasesc 41 de sapt offfff

HAI LUTO!
HAI DACI!


40+3

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:


Manga, eu am comandat sleepy wrap direct din state... de pe acel site pe care l-am discutat cu voi aici pe forum....acum astept cuminte sa imi vina .

am vazut ca tot anul ai fost in nesting mood, cherry, veverite, vaci pe farmville, e clar ca va trebuie un Sasha mic pe care sa-l adorati .

Adriana, sa ne spui cand sa iesim cu fetele la scena .

Multumim Alex, pentru actualizare listutza.

Delia, gospodina harnicutza imi faci pofta cu supa de rosii




37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

raluk multumim pentru capitol!

Anomis, Manga mie mi-a venit sleepy wrapul in 6 zile (cu we inclus)..mult mai repede decat ma asteptam! si l-am comandat de pe situl dat de Mihaela, deci, cred ca direct din State;

Bun ideea cu protectia de aragaz Manga..musai trebuie sa pun si eu, ca de acum incolo va gati barbatul tot mai des; am terminat de strans dupa el acum..mancarea a fost delicioasa, aspectul ca la restaurant..dar bucataria, Domne, bucataria mea..ca dupa razboi! asta este! zic mersi ca face!
ce tare faza cu veveritele!

Dana 36s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:


Adinus, nu e asa de grav, mai sunt zile de nascut ,
domnisoara voastra este mai timida, that's all.




37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

adinus, saracuta de tine...ne stresam noi pentru prematuritate, scapam si uite dam in alta belea! over due-ul! sa speram ca se declanseaza si la tine treaba cat mai repede! nu mai citi pe net! daca simti fetita bine si tu esti ok..asa trebuie sa fie!

ai incercat toate metodele? stiu ca suna deja boring, dar am o cunostiinta careia i s-a declansat travaliul in urma unei partide de "zbantuiala" cu barbatu' prin asternuturi..si ei tot intentionat au facut-o..ca trecuse termenul! daca nu ai chef de asa ceva, eu te inteleg perfect...(sper ca fii-mea sa nu aiba nevoie de o asemenea stimulare, ca pe mine nu prea ma mai incanta)
O alta colega..40 +..dimineata la control i-a zis medicul ca are colul lung si inchis; a intrebat "pot merge la o nunta in seara asta?" "du-te linistita"..eee, si s-a zbenguit fata acolo, de i s-au rupt membranele pe ringul de dans...ce zici, ca tot este sambata seara, un clubbing ceva?!

Dana 36s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Adriana ce bine ca mai intri pe la noi. Si uite ca se apropie momentul magic si la tine . Nastere usoara! Sper ca ne poti anunta cumva sa facem galerie.

Alex noapte buna!

Dana


34+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Da fetele, poate veni oricand, dar foarte bine poate sa mai stea inca 3 sapt. Asa mi-a spus doctorita. Si vad ca pana acum a fost adevarat ce a spus ea. Acum cum o fi si cand o fi, sanatoase sa fim. O sa incerc sa scriu aici inainte sa plec. Sper sa si apuc.

Adriana 36+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput