FIV Dr. ALBU DRAGOS

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

lumimar tinem pumnii la injectat



31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

te pup mirelo...si iti tin pumnii.
esti singurica in sala de punctie ...la Medlife nu au decat un singur pat pentru oihna de dupa punctie.


asta e naspa
dar numai asta sa fie inconvenientul
te pup si eu samirule

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor

de azi incepem si menopurul/merionalul, eu din asta am facut rost ca e mai ieftin decat menopurul si dr Albu si a dat acordul pt el, plus ca am mai si facut din el la fiv urile trecute.

rica tinem pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

mirela2 tinem pumnii
da ai dreptate menopur e 835 ron, care e diferenta dintre el si meridional?




31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

anabel merional 75 ui 30 lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Buna fetele! Se pare ca majoritatea am migrat de la Giulesti la Albu.......sa fie oare doar coincidenta?? Eu pana in noiembrie am mers la Ion....
Am o intrebare: cat costa fiv la Medlife?? Ca am incercat sa gasesc ceva preturi dar n-am reusit......si in curand voi incepe si eu procedurile pentru fiv.....dupa ce imi scoate trompele....asa ca trebuie sa stiu de ce suma sa ma pregatesc!
Fetelor care sunt deja aproape de "ziua cea mare" va tin pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

Preturile le gasesti pe site, cam astea sunt:
FIV simplu 6780 RON
FIV CU ICSI 7870 RON
MONIT ECHOGRAF 510 RON
ANALIZE ESTRADIOL 155 RON


31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Iti multumesc mult pentru ajutor, Anabel.....eu nu stiu unde exact sa caut! Nu stiu de ce dar eu intelesesem de la el ca ma costa 180 de milioane.....si ma panicasem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Multumesc mult de incurajari,
Am ajuns cu rez de la clinica. Estradiol 3117, Progesteron 0.9. Dr mi-a spus ca tb sa grabim punctia adica diseara pregnyl si vineri punctia din cauza cresterii progesteronului (nu tb sa depaseasca val 1.0. Ptr val estradiol mi-a spus ca este foarte bine... Doamne ajuta! Am mari emotii !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

rica69suntem alaturi de tine.....


31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput