Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (99)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Laura felicitari ptr bb Nicholas cel voinic si cuminte! E bine ca e deja intors! Acum nu mai trebuie decat sa creasca si sa astepte clipa potrivita ptr marea intalnire!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
25+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

servus fete!

va ca si voi va plangeti de DC...ca merge ca o cizma.....ca nu merge, de fapt.....dsi eu ma chinui sa deschid paginile..la mie nu merg deschise decat cu "open in new tab"....deja rabufnesc de draci..dar...ma rog...

vin si eu cu felicitarile pentru miresica noastra (care, chair daca nu s-a imbracat in rochita, tot miresica e )....si pentru fetle care si-au vazut bebei la eco!
abia astept sa-l vad si eu din nou, pe 23

cu vaccinarea aia....inca nu m-am pus la punct cu stirle...vroiam doar sa va intreb....sper ca nu e obligatoriu acest "vaccin"....ca vorba voastra...alt vaccin de testat pt oameni...

ah....si apropos de noi achizitii...mi-am comandat carte alu' dr.spock si cea a lu' capraru, editia noua..maine cica vin prin curier

ps...de fapt....nu merge nici un link din paginile DC....poate se sesizeaza cine trebuie..sa repare erorile astea....


krelia 30+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Salut fetele! Azi nu am putut fi cu voi, nici macar sa va citesc pt ca nu merge Dc-ul...sper ca nu e doar cazul meu...pot sa va scriu doar cu open in new tab...va pup pe toate!

Lavi, 31+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 9 saptamani de vis!

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Simina_kin am reusit si eu cu greu sa citesc din urma...din cauza DCului care la mine nu merge! Ti-am vazut si listuta si m-am inspirat si eu din ea!Sper ca nu te superi!

Ancutza_Bro ma bucur ca esti mai bine si ca ai fost la medic! Si eu am luat la 25 de saptamani ovule timp de trei zile si nu am mai avut probleme cu secretiile.

Lumi bine ai revenit printre noi!

Pe toate celelalte va pup si va imbratisez si sper ca maine sa nu mai fie asa mari probleme si sa va pot citi si posta cum trebuie!

Am vazut ca intreba cineva ce informatii va mai aduc! Promit ca maine ma documentez si dac merg toate cum trebuie iarasi o sa va bombardez!

Lavi, 31+ mami de Rares Cristian

Au mai ramas 9 saptamani de vis!

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

La mine merge forumu

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
25+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ancuta, merci de pont, mi-am instalat si eu mozilla si vad ca merge DC asa! Ca de dimineata ma tot chinui sa intru sa mai citesc, sa mai scriu..Si sa ne tii la curent cum e cu scurgerile alea, ca nici mie nu imi miros a bine..
Simona, care a doua doza?????? Mai e si a doua doza pt antitetanos???zii ca glumesti..
Simonette felicitari pt vestile bune, si pt achizitii..ca ai luat ceva, nu gluma
Krelia, cat au costat cartile???Sa ne spui cand incepi sa le frunzaresti, care e buna..ca poate poate ma indur sa imi cumpar si eu macar o carte!
Acu sper sa si mearga sa trimit mesajul!


Laura, 31+ Mara Teodora
AMR 9 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Eu numai cu vesti din astea. Tocami au mai gasit astia un virus care a ajuns in Romania.... hepatita E


27+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

No ca de'amu mi-s paranoica.... ce treaba am eu cu virusii astia nu stiu....

Felicitari pentru vestile bune de pe la eco... tot sa aduceti din astea.
Krelia, cred ca si eu imi cumpar o carte pt bebe... ca pe comp nu am rabdare sa stau sa citesc...


27+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Laurarina multumesc la fel va doresc tuturor!
Baifetelor, voi stiti sa faceti atatea kestii la PC..........pfoai!!!!Eu sunt cam

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
25+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

laura, mi-am luat urmatoarele:
DR. SPOCK: ESENTIAL PENTRU BEBELUSULTAU
DR. SPOCK: INGRIJIREA SUGARULUI SI A COPILULUI
CAPRARU: MAMA SI COPILUL

in total, 140 de lei ....capraru a fost cea mai scumpa, jumatate din suma....


krelia 30+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput