Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (99)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Acu parca "functioneste",asa ca incerc sa trimit repede un mesaj ..pana nu uit ce am citit..

Lumi ma bucur ca ai ajuns cu bine la destinatie..;te asteptam in zona ,cand ai timp.

Lorelix casa de piatra ,multa sanatate si sa aveti parte numai de bucurii impreuna!

Ramona C si eu folosesc doar ulei de masline si momentan e k,desi am pus vreo 14-15 kg...

Elenic tinem pumnii sa iasa bine analizele..si daca n-o fi sa fie ,nu e un capat de lume..

Apropo de lista ,am mai bifat si eu ceva pe ea...am gasit "faimosii chiloti de unica folosinta"-5buc./8,7lei...


miany
31+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:


adica a mers sa scriu pe DC??????

Laura, 31+ Mara Teodora
AMR 9 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

o mai fi fost vreo gravidutza la cursul de la Filantropia?

31 Alexandru


Asaaaa, ca asta vroiam sa intreb si eu. Ralia cred ca a fost, sper sa intre sa ne zica si noua. Eu am si uitat ieri

monis 31+
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

fetele, care recoltati celule, v-ati decis cu ce banca mergeti?

28+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

o mai fi fost vreo gravidutza la cursul de la Filantropia?



Asaaaa, ca asta vroiam sa intreb si eu. Ralia cred ca a fost, sper sa intre sa ne zica si noua. Eu am si uitat ieri



am fost si eu ieri, si mie si sotului ne-a placut, a fost interesant

28+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Bre miany, eu nu ma mai joc, adica matale ai dat 8 lei pe 5 perechi chilotoi di aia, si eu am dat 15 ron pe 4 perechi????Se vede treaba ca pe noi astia mai de la mare, ne fraieresc toti...
Mda, sa imi aduc aminte ce am cetit si eu, ca nu indraznesc sa dau foile in urma, ca sigur crapa DC..
Am vazut ca ne-a scris Elenic.., bine ai trecut pe la noi, sa se mai repete, si asteptam sa ne zici ce ai facut cu analizele de la diabet!
La fel si Simina, tinem pumnii sa iasa bine analizele!
Bre, mai tineti voi minte cand era valva discutiilor cu vaccinul antitetanos??? Ei..eu ma laudam in gura mare ca la mine la dr de fam, nu se stie de el...Ei na, ieri la controlu obisnuit de 2 saptamani, ma intreaba intr-o doara daca l-am facut, zic nu, continuam discutia despre altele..Buunnn, intre timp vad asistenta ca se foieste pe acolo, vad o seringa!! Refuz sa cred ca e vb de mine..o mai vad cu o fiola! imi zic, mai e un pacient in cealalta camera, poate il inteapa pe ala... Cand ma trezesc cu asistenta langa mana mea, hai sus manecuta, facem vaccinul!!!!
Nici nu am apucat sa zic pas, pas...ca deja era cu acu in mana mea, si mi se administra controversatu vaccin!! Iote asa , bre , patisi eu ieri la cabinet!
Asa ca acu mi-s vaccinata, poa' sa ma taie cu cutite ruginite la nastere , ca eu's bine pregatita!
Trimit si revin, de frica sa nu pape DC mesaju meu

Laura, 31+ Mara Teodora
AMR 9 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
am fost si eu ieri, si mie si sotului ne-a placut, a fost interesant


Ralu ne faci si noua un brief mic?

Stiam eu ca gresesc ducandu-ma la primul. Trebuia sa incep cu al 2 lea

monis 31+
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75am gasit "faimosii chiloti de unica folosinta"-5buc./8,7lei...
Unde, unde? Sa stiu unde s-o trimit pe batrana mea. Cine stie ce-mi cumpara saraca... phooooaaai, de m-as apuca sa va povestesc cum o trimiteam eu dupa teste de ovulatie si ea cerea teste de fidelitate la farmacie ... 27 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

raluci - noi nu am luat inca o decizie cu celulele alea... tot in cumpana stam...
acuma daca te-ai laudat ca ai fost la curs si a fost fain, asteptam rezumatul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Si ca sa nu monopolizez prea mult cu mesajele mele, ca nu imi sta in fire..
Continuam, de ieri am o durere la manutza cu pricina, aia vaccinataaaa.. E fix mana stanga, si cica mai trebuia si sa dorm pe ea asta noapte, ca deh, noi bortoasele tre sa dormim pe stanga! Iar am avut mai toata noaptea burtica tare, nu prea mai cred ca e semn bun, astept cu nerabdare ecografu de maine, sa ne spuna si noua dr ce si cum! Ca de acu's 7 luni implinite, si creste morcovelu la cur!
hmm...iote cine statea pitita si nu zicea nica de curs, Raluci!!Ia vina matale si raporteaza tot tot! Sa mai invatam si noi una alta!

Laura, 31+ Mara Teodora
AMR 9 saptamani !!
poze

Mergi la inceput