M-am hotarat ....adoptie (65)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

Deianira- eshti extraordinara cu ce tenacitate shi daruire urmareshti pe micutza ta prietena....ne imbatam shi noi cind ishi gaseshte parintzii......pina atunci, ne rugam sa se termine toate cu bine

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Gabitza si noi avem un motan de 10 ani si nu am avut puterea sa-l dau, asa ca am adus copilul acasa si binenteles ca nu a mai avut parte de tot adata atentie ca si pana atunci, si il vedeam mereu cu lacrimi in ochii. A plans mai bn de o sapt dupa ce am adus copilul, dar apoi s-a obisnuit. Asa ca acum are MAMA 2 baieti
Nu te lua dupa gura lumii, fa cum simti tu ca e mai bn.

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona14 spune:

Mariaa doamne ajuta sa fie intr-un ceas bun Cand voi fetele povestiti acum retraim si noi iar,si iar,momentele noastre.Doamne ajuta la cat mai multe sa va vedeti visul impreuna.
Gabi si noi avem canis si nu ne-am gandit niciodata sa il dam .Dar spre deosebire de SoriLea,noi avem acum un baiat si o fetita
Fetelor asteptam la cati mai multi boboci ca de abia a inceput toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

gabi

si eu zic sa nu-l dati!
fetita noastra e crescuta la sat, intre cai, catei, pisici..animale ca la sat...noi avem caini, pisici...nici nu incape vorba sa dam ceva din contra...familia se mareste



mamica de Alexandra Ioana

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Mara, felicitari pentru Alexandra Ioana! Pozele cu fetita de la semnatura, sunt cu Alexia mea, fetita mea naturala.
O sa vad saptamana viitoare ce si cum e cu Andra, fetita pe care vrem sa o adoptam, pentru ca saptamana asta mi-a murit bunicul si n-am avut timp si dispozite pentru nimic. Abia m-am intors de la Botosani!
Multumesc tuturor fetelor pentru sfaturi!

Larisa Mamica de Alexia (13 iulie 2006) si aspiranta din nou

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Mariaa, n-ai idee cat de mult ma bucur pentru voi.Sa va traiasca fetita si sa uitati tot ce a fost greu pana acum pentru ca de acum sunteti 3 si "greul" cel frumos abia de acum incepe :)Gabi_99 nu indeparta catelul de voi. Noi, cand am luat-o pe Andreea il aveam pe Terry de 6 ani si stam intr-un apartament. L-am dus si pe el la leagan (am cerut acordul celor de acolo) si "le-am facut cunostinta", i-am dat sa ii miroasa hainutele si toate celelalte cumparate pentru ea dinaintea sosirii ei. Era foarte gelos pe alti copii ai prietenilor. Pe ea a acceptat-o fara nicio urma de gelozie.Spre rusinea mea, eu nu am mai intreprins nimic. Un alt proiect important penru noi si Andreea ne-a ocupat intreaga vara.Mariaa, tot in decembrie e nascuta?Va tin pumnii sa va aduceti cat mai repede acasa puiutii vostri.====================
Doneaza pentru Dan (doinabita)0900900212 pentru 2 euro
0900900213 pentru 3 euro
0900900215 pentru 5 euro
0900900210 pentru 10 euro.Apeluri doar in reteaua ROMTELECOM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Mariaa, ma bucur pentru tine si familia ta. Sa cresteti mari si frumosi!
Un brat de flori pentru Alexandra Ioana si un Bineaivenit in aceasta mare familie!

Asteptam foto!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

larissa, vai ce scumpa e Alexia!!!
cu Andra ai incredere ca daca e sa fie a voastra, se vor aseza toate in asa fel incat sa fie a voastra! multa sanatate la pui ii doresc!

terryyyyy, am crezut ca ai disparut total...ce ma bucur sa te vad!
e din ianuarie 2006. multumesc mult

simona cons

am reusit sa incat cateva poze pe mail, am mai incercat acum 2 zile si n-a mers deloc. acuma sunt pe mail-ul comun
pup gaska


mamica de Alexandra Ioana

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

mariaa...vreau si eu pozeeeee ====================
Doneaza pentru Dan (doinabita)0900900212 pentru 2 euro
0900900213 pentru 3 euro
0900900215 pentru 5 euro
0900900210 pentru 10 euro.Apeluri doar in reteaua ROMTELECOM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Mariaa, multumesc!
As vrea si eu datele legate de contul comun.

Larisa Mamica de Alexia (13 iulie 2006) si aspiranta din nou

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput