Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (182)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Buna dimineatza

La multi ani, Miruna!!
La Multi ani, Luca Noah!!
Sa cresteti mari, frumosi si voiosi!

La multi ani Marioarelor
La multi ani domnule TL!!


Andy, sa-ti traiasca mama, sa fie sanatoasa si sa va impacati bine

Fi'mea demonteaza imprimanta , s-a bagat prin niste cotloane de nici nu-mi inchipuiam ca exista.
Offf, greu cu copiii mici in casa pe o perioada lunga. Vara eram toata ziua afara, era mai simplu. La iarna nush ce o sa ma fac.



_
Our future determines our past

bobocica Maia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Ada sa iti traiasca sotul !!!!!

Am ratat pozele cu Cipi ...ma bag sa le vad
Edit : gata...vazut cipan in rucsac E o scumpa !!! Tare rau cu bubulina la concert !!!!! Pup petrecareata

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:


Miruna de MommyMagda
Dansatorului Luca Noah!!!

La Multi ani, Mariilor!

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Buna diminetile, dau si eu , , cappucino pentru cine vrea.

Andreea_and, imi pare bine sa te citesc dar regret ca nu ai acum in familie suportul de care ai nevoie. Totusi, persoanele care te cicalesc nu-ti vor raul si nu cred ca stiu cat rau iti fac. In familie va trebui sa afisezi ceva diplomatie (sper sa te simti in stare) sa aplanezi conflictele. Ieri m-am documentat un pic si nu-mi vine sa cred ca s-au tocit multe taste despre subiectul asta: handling criticism - inseamna ca e o piatra de temelie a vietii noastre adulte, ma gandesc eu, cam la fel cu conflictul intre generatii pe care l-am gustat in adolescenta. Baga un ochi www.kellymom.com/bf/criticism.html" target="_blank">aici daca n-ai facut-o pana acum. Desi se refera in primul rand la alaptat, sfaturile se pot adapta cam oricarei probleme legate de cresterea copilului tau. Macar iti mai descretesti fruntea cu exemplele alea de replici.

si numai bine!


Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Multumim tuturor de urari

LA MULTI ANI TL!!

Dya ce mai faceti??

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy.p

Multumim tuturor de urari

LA MULTI ANI TL!!




multumim , la multi ani mamicii tale!

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Lidia, daca o pui pe printesa la sanul defect sa traga in gol inainte de a incepe sa suga din ala plin o sa ai o surpriza palcuta. Am si eu un san defect care se goleste mereu dar cand fac asa se mareste productia in cateva zile, ba chiar am saturat-o pe bebelina din ala, asa de mult lapte a facut ! Poate merge si la voi.

Carla, mai facea si Anda giumbuslucuri dar cred ca era interesata de statul la calculator – cauta pe net documente despre dresat mamici.

Laura, La multi ani ! mamei tale

Anca eu n-am reusit sa-i dau smecta fie-mi, incearca niste Enterol 12 plic zi sau biotics baby si mi-a zis mama ca mai e un preparat ca strange burtica cu un gust mentolat dar nu mai stia cum se numeste, intreaba totusi la farmacie. Poate il accepta mai usor. Smecta are gust de ciocolata, cred ca iese piureul ala megascarbos daca i-l pui asa.

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Laura suntem bine multumim de intrebare plictisiti toata ziua nimic nu ii atrage atentia mai mult de 2 minute dar cred ca e normal la varsta asta.Alexia ce face?Se pregateste pt ziua ei?
O sa incerc sa pun ceva poze de la ziua lui Andrei sa vad daca ma lasa

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

poze andrei tudor 1 anisor

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Lavinia, eu rar am prins un alaptat mai lung de 5-6 minute dupa 6 luni! Si a avut chiar o luna in care a luat 700 de grame, recuperand o mica stagnare anterioara, in conditiile in care abia incepusem diversificarea cu ea, deci e clar ca laptele a ingrasat-o. Copiii - si Dragos in special in etapa in care e acum - sunt distrasi de mediu, au senzatia ca pierd timpul si... sunt mai puternici, scot cantitate incredibila de lapte intr--un timp foarte scurt.

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput