Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (181)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Lavinia, multa bafta maine si un mare pt Dragos sa-i tina de foame:) Cu cine sta maine, ca poate ai surpriza sa manance bine solide in lipsa de tzitzi. Cu ce as putea sa o imunizez pe Alexa, ca pt mersul la gradi? Ceva homeopat?

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Nici Crina nu a mancat la fel ca zilele trecute

Babytza sunt atat de dulci copilasii, a mea intoarce capul intr-o parte si crede ca se ascunde

Se joaca cu sor'mea de parca ar fi copil mare, fuge dupa ea si rade cu gura panala urechi



de Crina Alexandra
Crinul Meu

Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Nicol, nu ne pove cum a fost cu socrosenia la mare?

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Fetelor multumim mult de tot pentru urarile de ziua lui Andrei.
Noi acum am scapat de tura 2 de musafiri mai avem si maine tura 3.Ieri i-am taiat motul cu nasii si mosii s-a simtit tare bine ca au mai fost si copii.O sa pun ceva poze.
A fost tare frumos sa serbezi ziua copilului si si canti LA MULTI ANI!! emotioanant.Imi doresc sa mai prind inca macar 100 de aniversari de ale lui
Va pupacim si speram sa reusim sa citim si noi cate ceva din urma ca nu am mai apucat nu stiu decat ca a nascut Aida ca e timisoreanca de a noastra si ca baietelul ei e nascut in 4.09 deci in aceiasi zi cu Andrei de abia astept sa le fac cunostinta la Tudoreii ca ii si cheama la fel

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

ALINUTZA in general bine...insa noaptea horror...pufaia dar rau....pufff pufff spre mine, aveam si paturile lipite, deci relativ am dormit si in acelasi pat...na pt.K sa aibe mai mult pat.
In schimb, a facut ce am vrut eu, am stat apx o zi intreaga prin Constanta si Mamaia, venite din Neptun doar sa ne vedem iubitul Edwinas de Denisa si cu Maya de COSMY, am petrecut ceva timp, a fost intelegatoare INSA nu cred ca ma mai duc cu ea singura in aceeasi formula.Aseara am dormit si eu linistita...bine in sforaiturile lu barbati-miu care le stiam si deci care nu sunt pufaieli

Yo Miss Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

aaaaa si sa nu uit lidia legat de petrecerea cu bobocei pt bobocei...eu as zice parc, spatiu deschis, dar mai retras de lume.Nu am nici o idee...bine si vremea sa fie ok cu noi, ma gandesc ca vreun local ar fi horror, cel putzin pt noi care suntem perpetum mobile...adika stilul smuls, sau frichineala, sau furat jucarii de la vecinul de carucior....etc
This is my opinion...asteptam si paarerile fetelor!

Yo Miss Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Am apucat sa schimbam si tickeru, fug la strans si apoi la nani.
la bobocei

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Monicule ce mai face bebel ??? Cum merge cu lapticul ? Dar cu somnul ? Tu cum te mai simti ?

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Nicol, esti mortala! Ma bucur ca v-ati distrat. Si cum ziceai ca facea?

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Dya ce de musafiri sa ne pui poze Si sa alegi una si pentru mine, pentru clip

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput