Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (95)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

ffffrrrraaaaaaaaaaatttttttteeeeeeeee, nu scap de "binevoitori" nici dupa ce am renuntat la semnatura...

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

faza cu greturile nush daca mai tine, ca am deja 6 luni, intru intr-a saptea.
matzele is bine-mersi. se ingrasa...



Nu te supara, da' de matze nu ti-e teama??? Ca sunt foarte periculoase in perioada sarcinii.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonikaAndre - stai cuminte. auzi la ea, doar n-o sa facem acuma bani pe spatele altor burtici de aici... cel mult platesti taxele postale, daca ti-l trimite careva. eu n-am DVD writer, insa am descarcat filmul de pe torente. tre sa ai Bit Comet instalat (un fel de programel). daca reusesti sa-l instalezi, te ghidez eu sa descarci (pe mess). da un semn, ca-s prin preajma cel putin inca vreo ora-doua.
Nu fac asta pt nimic in lume ca asa mi-am pierdut un laptop. Prefer sa dau un ban decat sa descarc si sa trebuiasca sa reinstalez apoi tot din motive de virusi. 26 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
26 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

ffffrrrraaaaaaaaaaatttttttteeeeeeeee, nu scap de "binevoitori" nici dupa ce am renuntat la semnatura...




foarte nasol.
Si eu am avut un motan.Toata lumea a tras concluzia ca bebelusul meu la care a trebuit sa renunt in 2005 pentru ca avea o malformatie,s-a imbolnavit de la motan
Ce daca eu sustineam ca am toxoplasmoza negativa si Igg si Igm.
Si in ziua de azi am mai auzit printre fosti colegi asta.

Asa ca tu de intrebarea asta nu o sa scapi nicicum.Scuze de incurajare

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Andre - cum vrei tu, eu n-am patit-o niciodata. decat al meu, cand a cautat niste filme mai desucheate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
Andre - cum vrei tu, eu n-am patit-o niciodata. decat al meu, cand a cautat niste filme mai desucheate...
Nu-i dupa cum vreau, puiule, am patit-o e pielea mea si m-a costat toata afacerea 33 de milioane (vechi). Prefer sa dau un ban pe un dvd, sincer. 26 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

inseamna ca a fost naspa. la noi n-a fost nevoie decat o reinstalare de Windows si un antivirus mai bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

lylyana - imi pare rau pt. prietena ta.

simina - trebuie sa reusesti sa te lasi. daca nu o faci acum, cand o vei face?


mi-am luat si analizele astazi si sunt ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

stephy, marca Alverde se gaseste in magazinele DM....nu stiu da ca or fi si in Brasov..dar pe aici, le gasesti la Real si Auchan...

fetele!


krelia 30+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Mai nu stiu ce se intampla cu filmul ala...a ajuns la 100% donwload de mult...si tot se misca niste chestii pe acolo..nu pot sa-i dau play nicicum

29+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput