Burtici fericite de septembrie-octombrie (187)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Lullaby imi pare rau ca ai probleme cu colul. Hai ca mai e un pic, si chiar daca nu stai la calculator, va trece repede

Hai fetelor, sa nu uitam de galerie! (cred ca asta va fi ordinea cronologica )



Hai Claucia!!! Nastere usoara!



Hai Ralu!!! Nastere usoara!



Hai Diana!!! Nastere usoara!



33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

diamar multumesc mult

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Va multumesc pentru felicitarile pentru casa, suntem fericiti ca am terminat proiectul asta.
Ieri am fost cu totii (noi 2, Peter si mama mea) sa vizitam casa inainte de a semna actele (asa se face). Fosta proprietara are un cocker prietenos si frumos foc, Peter a fost asa de incantat ! A intrebat unde-s copiii? ca sa explic: de cate ori il duc intr-o casa noua, de obicei e o intalnire de copii, mamici si munti de jucarii. Acum s-a multumit doar cu doggy. A inteles unde vom dormi noi, unde va dormi el cu baby, iar in camera de la etaj a decretat :"aici va dormi Nino". Nino e cockerul parintilor de la Bacau
Azi am fost la spital sa completez toate hartiile necesare, deja mi-au pus bratara de spital, maine mai primesc una, sotul primeste si el una. Sa va spun ca sunt permise vizitele 24/24 ore? Cate 2 adulti, inafara de mama si tata, fratii foarte mici sunt rugati sa vina ziua pana la 8 seara.
Raluk Al 2-lea nume al baiatului meu e Theodor. M-au inspirat 2 fosti colegi, amandoi adevarati gentlemeni, raritati in zilele noastre. Am vrut sa-i spunem Theodor Peter, dar cand s-a nascut si l-am vazut asa de mare si zdravan, am schimbat ordinea in Peter Theodor, adica "piatra daruita de Dumnezeu".
Pentru baby avem 2 nume, inca nu stim care e primul, care e al 2-lea, asteptam sa-l vedem.
Alex o prietena tocmai mi-a spus ca al 2-lea nume al ei este ALIX. Mi se pare asa de frumos.... A, si imi place foarte mult Leyla.

Va multumesc frumos tuturor ca ati scos agitatele pentru mine
Ralu, Claucia haideti fetelor ! cu curaj !

Diana 38 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:






DIANA, RALU SI CLAU!
VA DORESC SA AVETI NASTERI USOARE SI BEBELUSI SANATOSI SI NOROCOSI! ASTEPTAM VESTILE BUNE CU SUFLETUL LA GURA!
HAI FETELOR! MAINE VETI AVEA BEBELUSII IN BRATE!




Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 35+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:




NASTERE USOARA DIANA!!!!

NASTERE USOARA CLAU!!!!

NASTERE USOARA RALU!!!!




35+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Diana uite ce calma esti si tu si mai ai asa putin timp . Sunteti de admirat, fetelor!

Si multumesc mult! Ce frumoasa semnificatie are Peter! Abia astept sa vad ce va decideti la al doilea nume!

Recuperare rapida iti doresc si multa sanatate la voi la amandoi! Ce frumoasa va fi ziua de maine pentru voi!

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Daciana, Raluk, Delia n-am primit nici un raspuns in legatura cu DVD-urile Laugh&Learn, sorry ! Spuneti-mi ce sa fac, cumpar dvd-ul on-line si apoi vedem cum il puteti vedea cu toatele?

Diana 38 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:




FELICITARI MAMICILOR : ALECSXA, KATTERYNA, CROCODANA & GEGEA!!!! SA VA TRAIASCA SI SA VA ADUCA NUMAI BUCURII PUIUTII VOSTRI SCUMPI.


LA MULTI ANI SI BUN VENIT PE LUME: MARA, RAISA, AMALIA & FILIP!!! SA FITI NOROCOSI, IUBITI SI SA VA BUCURATI PARINTII.






36+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_n

Daciana, Raluk, Delia n-am primit nici un raspuns in legatura cu DVD-urile Laugh&Learn, sorry ! Spuneti-mi ce sa fac, cumpar dvd-ul on-line si apoi vedem cum il puteti vedea cu toatele?

Diana 38 saptamani si Peter (3 oct 2005)




DA DIANA, PLEASE!

Si sincere felicitari pt achizitie! Va fi un camin calduros si plin de fericire pentru familia voastra



36+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

iar am ramas in urma rau cu cititul din cauza de musafiri

luthien si mie imi pocneste burta uneori si tot asa ma gandeam ca sunt eu nebuna si ca numai mie imi pocneste.uite, chiar acum in timp scriu a pocnit asa.

FELICITARI ALECSXA!!!!!SA TRAIASCA BEBELINA SI SA FIE CUMINTE, SANATOASA SI PAPACIOASA!

alex25, eu i-as spune alessia zeina.





anco 37+???? si

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA

Mergi la inceput