Burtici fericite de septembrie-octombrie (187)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:




Aida, m-ai omorat cu clipul pt intarirea musculaturii. Absolut bestial Pup fata sa treaca nervii hormonali

Luto, ma bucur ca bebitza e in grafic si ca intalnirea cu moasa a decurs bine . Mi-a placut tare mult cum ai descris perioada sarcinii, asa ca un bilant la sfarsit de drum. Esti foarte aproape mami

Raluk, foarte frumusica esti mami, iar despre bulion....., as face si eu daca as sta la casa . Eu m-am ocupat cu copt ardei sapt asta.

Manga, ce bine documentata esti cu zodiile , m-am regasit si eu in unele . Nu mai gasesc mesajul tau in care descriai cum sta bb pe partea dreapta si impinge cat poate de sus , si cum nu te mai apasa pe vezica.......... ei bine ai descris exact cum sta situatia si la mine. Eu stiam de 3 sapt ca iubitica e cu capul in sus si am tot stat capra , dar azi la control sa stii ca tot asa statea Sofia mea. Concluzia: cezariana! Mi-a propus procedura de intoarcere manuala si am refuzat. Eu sper ca la tine sa fie cu capusorul in jos asa cum iti doresti .

Criss, incearca sa fii cumintica si sa asculti dr chiar daca te simti mai bine

Monikus, asa imi vine sa bat greturile alea ca te necajesc atat.., dar nu mai e mult si scapi de nebunia asta


ma duc sa mai citesc.......nu mai stiu ce vroiam sa spun



36+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_n

Daciana, Raluk, Delia n-am primit nici un raspuns in legatura cu DVD-urile Laugh&Learn, sorry ! Spuneti-mi ce sa fac, cumpar dvd-ul on-line si apoi vedem cum il puteti vedea cu toatele?

Diana 38 saptamani si Peter (3 oct 2005)


Uite ce stresuri are mamicutza cu o zi inainte de nastere!

Cum zic fetele, eu sunt de acord oricum, ca mai e pana in octombrie, se vede ca nu ma grabesc. Deci fac si eu cum face si cum zice turma

Dar totusi sper ca nu o sa te stresezi cu asta acum, facandu-ti bagajul de spital

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Delia multumesc . Deci printesa avea impresia ca o sa ameteasca daca sta cu capsorul in jos

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

raluk16, vrei sa fii si mesagerul meu cand voi intra in spital???
ca ziceam azi de mary07, ca ii trimit si ei mesajele, dar ea saracuta acum cu 2 copii pe cap, samai stea si pe net pentru mine...mai greu. asa ca...please

anco 37+???? si

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco

raluk16, vrei sa fii si mesagerul meu cand voi intra in spital???
ca ziceam azi de mary07, ca ii trimit si ei mesajele, dar ea saracuta acum cu 2 copii pe cap, samai stea si pe net pentru mine...mai greu. asa ca...please

anco 37+???? si

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA


Voi fi onorata

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui anco

raluk16, vrei sa fii si mesagerul meu cand voi intra in spital???
ca ziceam azi de mary07, ca ii trimit si ei mesajele, dar ea saracuta acum cu 2 copii pe cap, samai stea si pe net pentru mine...mai greu. asa ca...please

anco 37+???? si

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA


Voi fi onorata

33+ Alex



iuhuhhuhu!!!! ce ma bucur!

dar acum ma duc la nani ca mi-e tare somn. m-au obosit toti astazi.


anco 37+???? si

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:


Selen, ce printesa frumoasa ai tu acolo!!! Nu ma mir ca are petitori deja

Camy, si eu iau vitamine roz , iar calciu am intrebat pe madam dr azi si a zis ca nu e nevoie. Intreaba la dr tau, vezi ce zice

Anco mami, ce aproape esti si tu , auzi la ea... cauta costumase sa scoata bb-ii din spital

O salut pe Nela si pe struta ei , sunteti f simpatice.

O pup dulce si pe Cristina si iti tin pumnii sa nasti mai repede cum vrei tu . M-ai facut sa rad cu esecul cu clatitele. Ai vazut ace age?

Uve, bafta la analize

Kemsy, felicitari pt 3 anisori de casnicie

Multumim fetele pt listele de lucruri necesare la spital





36+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Delia multumesc . Deci printesa avea impresia ca o sa ameteasca daca sta cu capsorul in jos

33+ Alex



sa zicem

Adevarul e ca m-am suparat putin, dar ce pot face? Iau lucrurile asa cum sunt si abia astept sa-i vad mutrita



36+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Anco somn usor! Merg si eu sa ma intind la tv.

Pupici Si noapte buna tuturor!

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

raluk e chiar fain Marc

luto la 3000 primesti steluta

ralucapaun sigur ca va veti descurca

claucia ptui ptui ptui pe voi de frumoase

alex25 sa stii ca Zeina nu am mai auzit si chiar imi place cum suna Alessia Ruxandra Zeina. Emel il stiu din copilarie , prietena mea si colega de generala si liceu si apoi si de faculta ... ioi , draga mea Emel , oare ce mai face? Dar Zeina chiar e deosebit



Aida ... 37+ AMR max 12 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput