Timisoara Impreuna(158)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

aiduta, eu m-am invatat rau, azi nu primim croisant?
O zi buna tututor, ca e vineri, adica wekend!! Iupiiiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ah nuuuuu , la ora aia ma culcam ca ultima tura de pishi de la 4 m-a lasat si fara somn asa ca ... apoi pe la 7 fara ceva am si adormit
Azi fara croissante ca mergem la tata dr la control , poate si programam cand nastem ... sper sa fie toate bune



Aida ... 37+ AMR max 11 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Mai aveti cafea???

Aidule, am visat cu tine, ca ti s-a rupt apa...
Si am intrat repede sa vad, cu inima cat un purice...parca asteptam sa gasesc scris aici, ca ai plecat spere spital...

Bafta multa azi la doctor...pup pe Eric prin monitor...

Deya, iti raspund mai tarziu, ce emotii evm cu scoala, si tot ce-am cumparat...

Fug...da tot va pup inainte




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Scuze ca dau buzna peste voi dar de o saptamana tot vroiam sa-i urez Aidei nastere usoara, usoara ca un fulg, un bebe dulce si sanatos si mai ales recuperare usoara.Bafta Aida!

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze


Design blog




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

Aidule succes la dr ... sa ne spui si noua ce hotaraste dr ...
Deya noi la Arad mergem si la parinti, adica la mama mea ca din pacate tata a murit demult, si la socrii mei care sunt niste oameni minunati, intr-adevar. noi amandoi suntem aradeni deveniti timisoreni odata cu facultatea ...


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Va doresc un week end cat mai bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Lore,chiar daca nu ai mai dat pe aici si nici nu am idee daca vei citi,iti urez din inima si cu sinceritate,sa-ti traiasca fetita,sa creasca mare si sa-ti aduca numai bucurii!La multi ani fericiti,micutei Laura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Am intrat sa salut timisorencele si mai ales sa-i urez Aidei nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios, care sa le lumineze vietile.
Aida, iti tin pumnii.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

bafta la doctor aida!!
Weekend placut tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Lore, cu tot dragul La multi ani, Laurei Sa creasca mare, amandoua sa fiti sanatoase si sa aveti parte de liniste sufleteasca si multa bucurie in viata voastra
Digutix, tin pumnii sa fie bine azi!

Week-end fain tuturor!

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput