Timisoara Impreuna(158)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Va salut si eu cu drag...si va doresc o zi cat mai buna si sanatate tie Danuto!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Buna dimineata
Da Aida de aia era vorba nu ma gandeam ca ii sa tina usa
Geta numa peripetii.O sa ma adun sa povestesc
Fug prin orashel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

daaaa Geta...abia asteptam sa ajungem acolo si sa fie cum trebuie totul, vom vedea!
Danitin, Doris, sunteti bine?
Silvana, imi imaginez ce greu ti-e :((( pup pe suflet!

care sunteti pe de pranz, luati o tura de inviorare
o zi faina gasca!



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

o seara placuta va doresc zuzelor

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Saluti la tuti fruti

Gata examenul...de la 8,30 de azi dimi..
Note mari, de exceptie, ramas bun, strangeri in brate sau de maini, ochi in lacrimi, parca acum mai mult ca niciodata am realizat ce mult imi place ceea ce fac...

Azi am aflat, in 22 sept, incep o noua grupa, pe care o voi duce pana in februarie...

... azi noapte somn bun, azi dimi m-am simtit ok, un puseu de tensiune in examen, dar merg mai departe, bagat 2 calciu la greu, si-n rest inainte...

Pup pe toate cate una, pe rand, si-n grup organizat...






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

pe fuga. Imi e mai bine ... a fost o enteroviroza cu un puseu nasol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

si o zi usoara



Aida ... 37+ AMR max 11 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata si de la mine

merci Aidule de cafea ... eu am luat deja o ceasca, grabiti-va daca mai vreti ....

azi e vineri ...

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Neata neata o cafea si trece greata.
Geta plecati la Arad?Eu ma gandeam intr-o zi inseamna ca ai scorii faini,nu?Ca vad ca mergeti des la ei.Sau mergi la parinti nu si am prins eu ideea....
Aida asa matinala esti?
Doris da nu ne spui nimic de Ines ca acusi incepe scoala?Ati cumparat ce trebuie?Emotii?Intrebari?

Ma duc sa mai cucai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

o zi buna tuturor



ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput