Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(60)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui rivali


ai spos-o. Asta e... te iert!



Vlad Andrei ( 4.01.2007) si Stefan Alexandru (17.03.2009)

Poze

mersi



Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ah bine...m-am linishtit. incepusem sa ma frustrez aici. pai cu doi copii si asa matura in discurs. mai sa fie....mai io la 19 ani cand femeia asta facea primul copil eram frunza in par si vata in cap...chiar asa..dar gata, m-am calmat


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani Rivali!Felicitari la majorat

La Navodari m doi copii plini de viata si eu posed un somn de nu-i vad prea bine



Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Bazar pentru:Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!!

LA MULTI ANI Rivali!!! Sanatoasa si fericita sa fii


Of si eu am avut o nopate grea cum de mult n-am mai avut...David s-a marait in somn toata noaptea si s-a tot intors de pe o parte pe alta. M-am trezit la 3, la 5, la 7si in final la 8 O fi de la vaccin?



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Aaaa...

LA MULTI ANI Victor Christian, Arald Andres!!!

Anca pe unde ai disparut? Te pomenesti ca traiesti o mare poveste de dragoste si noi nu stim

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Deci luna plina e de vina...?Sint RUPTA, ne-am bagat in pat la 23.30, pina la 2 nu a avut somn sotul si m-a trezit de 100 de ori, de la 2 la 4 m-a luat in primire donshoara Firlifus... care s-a trezit apoi la 7.



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Sa nu credeti ca ma bucur ca v-au chinuit si pe voi picii, dar macar sunt mai linistita ca s-a gasit o mica explicatie pentru ce s-a intamplat in aceasta noapte Eu ma speriasem ca este noul program al lui David...

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

fetele..ati mai trecut careva la nan 2..inainte de 6 luni???eu am fost nevoita azi..ca nu am mai gasit nicaieri nan 1...vad ca l-au acceptat.sper sa fie ok



Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

Poze gemeni


Povestea noastra


eu am trecut la nan 2 inainte de a implini 5 luni . a fost totul ok.
sper ca si la voi.

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragostea mea
varsta Dragos
ora exacta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:



Victor Christian, bebe de SimonaMami

Arald Andres, bebe de Ank

sa cresteti mari si sanatosi




rivali sa fii sanatoasa, fericita si iubita

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragostea mea
varsta Dragos
ora exacta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

neata fetelor...ce credeti voi ca fac de la 7 de cand s-a trezit puiul si a papat? bantui subiectele de pe forum k sa recuperez ce am pierdut..nu sunt sanatoasa..

de fapt am deschis compul k sa mai invat ceva k azi aveam e mers la o corectura pt priectul restant..dar cred ca il pasuiesc..il dau la anul..k nu am nicio idee..si nici timp si chef sa desenez azi..ce-i drept..trebuia sa-l fac pana acum..dar am lalait-o..si acum asta este..macar sa fie asta singura restanta pe care o am intr-un an cu sarcina si cu nastere si in care am mai crescut si un copil de aproape 6 lunisoare perfect sanatos!!!

la multi ani rivali,Victor Christian si Arald!!!

la ora asta nu am reinut prea multe din ce ati scris..am vazut filmulete si poze f frumoase!

ati avut oricum spor la scris..

pe tudor azi-noapte l-am culcat in pijamaluta..adik body mare cu manute si picioruse lungi si cu talpite..stiti voi..si nu l-am mai invelit cu nimic..si asa se dezvelea..cred ca i-a fost f bine mai ales ca a fost tare frig ..

am facut ordine aseara in dulapirul lui tudor si am constatat ca multe hainite nu ii mai sunt bune..din cele pe care le pastram de mari si groase..deh..a crescut tipesul asa ca ne punem pe shopping..

fetele ca ma duc sa-i prepar mancarik..acum se trezste lihnit de foame..

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)

Mergi la inceput