Caritate - Michael Jackson & Fanclub

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:



lisa, cateva comisioane acolo...total de acord, dar cineva tre sa le plateasca nu? de regula titularul de cont...n-ar fi corect fata de purple sa le suporte ea, oricum va avea destule batai de cap...

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Ei nu, cum sa le plateasca purple???? se vor plati din suma stransa de noi...
sau ma rog...sa existe un sold permanent acolo....ceva modic , pt astfel de costuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

de regula comisioanele se iau din suma din cont. asa ca o sa ne straduim sa fie mereu acolo ceva, o suma cat de cat, ca sa fie asigurate comisioanele.





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si ma mai gandeam ca municipalitatea in loc sa faca un monument mai bine banii i-ar folosi in scopuri caritabile...cred ca as fi mai multumita sa stiu asta decat ca mi se trece numele pe un monument...inert si rece...
nu stiu de ce chestia cu monumentul mi se pare ca are un pic de aroma ....electorala...na ...c-am zis-o acu'....dar asta imi trece prin cap

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

treceti-ma si pe mine pe lista.

referitor la cum sa facem sa se stie ca-i din partea lui MJ:
depinde cui ii dam, putem da pe langa si un CD cu muzica lui sau ceva de genul, daca-i/sunt copii, ii transformam in fani, daca-s batrani...ne mai gandim, de ce nu..tot fani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

O sa merg la cateva banci sa ma interesez exact care sunt acum conditiile pt deschiderea unui cont.
Cand am mai deschis a fost un comision de deschidere + o suma minima de depunere.

Dar, revin.

Ideea cu Cd-ul e super si imi mai vin niste idei.



www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple, te asteptam cu informatii.

noi, de ex, lucram f.bine cu ING si Raiffeisen, dar acum vezi si tu....
alte fete, va rugam, sugestii de banci daca aveti , sa nu bata drumul degeaba

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

bazati si pe mine fetele
eu in fiecare an de Craciun si de Paste strang bani si merg la case de copii, in primavara am fost si la un azil ...deci am ceva experienta ...e munca sa stiti...deci si eu donez

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

cec nu are comision la retragere

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput