Melodia zilei Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vai anka, am vazut asta mai demult. A fost pusa pe aici, cred ca acolo la subiectul cu 120 pagini, deci mai greu de gasit.

Mi se pare extraordinar ca un om cum e Andre Rieu a introdus in concertul sau acest moment.

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ahhhhhh, si io care credeam ca sa fac o surpriza.
Face cat zece tributuri de-ale lui Jerk-maine,este extraordinara interpretarea,,am plans de fiecare data cand o ascult

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu . Eu am tinut minte pt ca m-a impresionat foarte mult. Si la fel si "Heal the World".
(Impresionat = . Nu am mai bocit atata de cand ma stiu cat am facut-o in ultimele 3 luni. Si nu pt. ca "a murit un om", ci pt ca "a plecat dintre noi nefericit un OM".)

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Acelasi lucru il simt si e.Imi pare rau ca a murit urat , cand moare de moarte buna asta e! dar asa socul si durerea sunt mult mai mari....mai greu de trecut, de suportat .Pana la urma a murit El ,ceea ce pentru mine era de neimaginat.In mintea mea Michael nu avea cum sa moara...

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Acelasi lucru il simt si e.Imi pare rau ca a murit urat , cand moare de moarte buna asta e! dar asa socul si durerea sunt mult mai mari....mai greu de trecut, de suportat .Pana la urma a murit El ,ceea ce pentru mine era de neimaginat.In mintea mea Michael nu avea cum sa moara...


Acest sentiment cred ca il are muulta lume, numai eu stiu o gramada...
Pai daca m-am nascut cu MJ, am crescut cu el...aveam impresia ca e nemuritor......nu am realizat de multe ori ca e si el o fiinta umana.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este Lisa, este om, pana la urma e dator si el cu o moarte.....dar nu Michael.....Suna absurd si prosteste , nu ma bagati in seama....de ieri nu imi revin...dupa ce am vazut-o Janet, s-a rupt ceva nu stiu ce , doar ca am un gol imens in suflet.M-a mai enervat si Madonna cu declaratiile ei de la Mtv, sa vorbeasca in numele ei, daca ea l-a uitat in ultimii ani nu inseamna ca noi ceilalti l-am abandonat si in final omorat.Ahhhhh ce nervi am

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka eu sunt nemernicul care a mai postat interpretarile lui Andre Rieu din muzica lui MJ. A fost un concert in iulie, iar AR i-a dedicat un moment special in care tot publicul a frematat...
(Mie imi place oricum AR, nu stiu daca l-ati ascultat in tot ce face; am avut bucuria sa il vad si live, anul trecut, aici)

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Aha.Am inteles, nu stiam ca a mai fost postata, am vazut-o ieri pe youtube si m-am gandit sa v-o arat.Nu face nimic, v-am reamintit-o .imi place la nebunie, Doamne cum se aud viorile, interpetare extraordinara, nu pot decat

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

de asta va iubesc eu, ca imi descoperiti lucruri noi si minunate

mi-a dat fiori melodia asta si am inceput sa acut si altceva cu si despre AR. imi place


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput