Burtici fericite de septembrie-octombrie (184)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna fetelor


Deci azi ne incepe si noua "oficial" odiseea:)))
Cine sparge gheata? (eu nu )



Dana 37+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 2-3 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecsxa0208 spune:

Fetelooor,m-a sunat drul!
MAINE VINE PE LUME BEBLINA MEA!!!!M-a chemat pentru cezariana.O sa am 39 sapt si 4 zile!
Doamne,am niste emotii,imi tremura mainile!Ma bucur ca s-a nimerit sa fie data de 2,imi doream data asta,si eu sunt nascuta pe 2 august
Acuma incerc sa-mi scot scenariile catastrofice din cap si sa gandesc pozitiv,doar milioane de femei aduc pe lume zilnic copii.
Ma duc sa termin bagajul.

39 sapt+ cu
MARA IRINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Vai, Iulika ce scump e Bruce-ulica, si cum sta el lipit de tine! Imi faci pofta!
Dar de ce atunci cand simti ca e pe cale sa se trezeasca sa pape, nu ii dai tzitzi?

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 38+ cu ( Emma Ioana )
POZE


Pt ca am incercat..Se måråie si nu o ia deloc dar in schimb dupå bibe ii dau o cantitate mai micå si apoi ia tzitzi fårå probleme si adoarme si mai bine..Am incercat de toate..Asa functioneaza eu ma bucur macar ca trage acolo de tzitzi si 5 ml daca isi ia la o maså eu sunt tare fericita..Dar isi ia el mai mult stiu eu la cum trage..Dar nu merge niciodata fara completare pt ca mereu ii e foame dupå tzitzi..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alecsxa0208

Fetelooor,m-a sunat drul!
MAINE VINE PE LUME BEBLINA MEA!!!!M-a chemat pentru cezariana.O sa am 39 sapt si 4 zile!
Doamne,am niste emotii,imi tremura mainile!Ma bucur ca s-a nimerit sa fie data de 2,imi doream data asta,si eu sunt nascuta pe 2 august
Acuma incerc sa-mi scot scenariile catastrofice din cap si sa gandesc pozitiv,doar milioane de femei aduc pe lume zilnic copii.
Ma duc sa termin bagajul.

39 sapt+ cu
MARA IRINA



Pai sa scoatem agitatele!!!

Curaj...o sa fie bine!



Dana 37+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 2-3 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Vai, Iulika ce scump e Bruce-ulica, si cum sta el lipit de tine! Imi faci pofta!
Dar de ce atunci cand simti ca e pe cale sa se trezeasca sa pape, nu ii dai tzitzi?

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 38+ cu ( Emma Ioana )
POZE


Pt ca am incercat..Se måråie si nu o ia deloc dar in schimb dupå bibe ii dau o cantitate mai micå si apoi ia tzitzi fårå probleme si adoarme si mai bine..Am incercat de toate..Asa functioneaza eu ma bucur macar ca trage acolo de tzitzi si 5 ml daca isi ia la o maså eu sunt tare fericita..Dar isi ia el mai mult stiu eu la cum trage..Dar nu merge niciodata fara completare pt ca mereu ii e foame dupå tzitzi..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08)




Iulika, multumim pt. poze. Ce a crescut Bruce...ce baietel mare are mama! E un scump:)

Dana 37+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 2-3 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alecsxa0208

Fetelooor,m-a sunat drul!
MAINE VINE PE LUME BEBLINA MEA!!!!M-a chemat pentru cezariana.O sa am 39 sapt si 4 zile!
Doamne,am niste emotii,imi tremura mainile!Ma bucur ca s-a nimerit sa fie data de 2,imi doream data asta,si eu sunt nascuta pe 2 august
Acuma incerc sa-mi scot scenariile catastrofice din cap si sa gandesc pozitiv,doar milioane de femei aduc pe lume zilnic copii.
Ma duc sa termin bagajul.

39 sapt+ cu
MARA IRINA




Hai ca o så fie bine..Gandeste pozitiv..Nu poate fi nimik mai frumos..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alecsxa0208

Fetelooor,m-a sunat drul!
MAINE VINE PE LUME BEBLINA MEA!!!!M-a chemat pentru cezariana.O sa am 39 sapt si 4 zile!
Doamne,am niste emotii,imi tremura mainile!Ma bucur ca s-a nimerit sa fie data de 2,imi doream data asta,si eu sunt nascuta pe 2 august
Acuma incerc sa-mi scot scenariile catastrofice din cap si sa gandesc pozitiv,doar milioane de femei aduc pe lume zilnic copii.
Ma duc sa termin bagajul.

39 sapt+ cu
MARA IRINA


Deci maine mergi la spital si tot maine face cezariana? La ce spital? La ce ora e cezariana?

Dana 37+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 2-3 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Multumesc Danuta1979

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Am si eu o problema cu 15% :
brutul meu este mai mare decat salariul de baza iar in art 66 scrie ca se acorda diferenta pana la salariul de baza(diferenta care in cazul meu nu exista sau nu e una pozitiva). Voua v-a dat diferenta pana la salariul de baza s-au v-au platit medicalul 100%?

Iulia 34+ cu "Tudorita Mihaita"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alecsxa0208

MAINE VINE PE LUME BEBLINA MEA!!!!M-a chemat pentru cezariana.O sa am 39 sapt si 4 zile!


SUCCES!!!

Iulia 34+ cu "Tudorita Mihaita"

Mergi la inceput