Burtici fericite de septembrie-octombrie (184)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:



Cred ca iti vine sa-l mananci,




36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Fetelor nu am timp sa citecs din urma si nu stiu ce face Monica,imi spuneti ceva vesti?


E bine, l-a alaptat la san pe Dragoselu, i-au scos gavajul, Moni e bine Spre sfarsitul saptamanii poate vor merge acasa. (asta e un minirezumat)

Cea mai fericita 38 + cu
AMR 11 zile pana la cea mai frumoasa intalnire

multumesc mult pentru vestile astea bune

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:


draga Anca,

de Moni stim ca a reusit sa il alapteze pe Dragoselu si ca sunt bine dar mai stau in spital saptamana asta sub supraveghere medicala.
Moni se simte mai bine asa.



noi binenteles, asteptam cuminti si poze si povestea nasterii

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui anomis28


draga Anca,

de Moni stim ca a reusit sa il alapteze pe Dragoselu si ca sunt bine dar mai stau in spital saptamana asta sub supraveghere medicala.
Moni se simte mai bine asa.



noi binenteles, asteptam cuminti si poze si povestea nasterii

36+




anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

NelaM pune si tu pozele tale la semnatura ta ca nu mai gasesc linkul ...

dragelor , mii de scuze , sunt un recuperari , am musafiri so , timp io





Aida ... 37+ AMR max 14 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna fetelor


Deci azi ne incepe si noua "oficial" odiseea:)))
Cine sparge gheata? (eu nu )



Dana 37+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 2-3 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Neata!
Hai ca am venit si eu de la doctor, tot 2 in 1! Cica nu-s inca de nascut, am colul inchis!
M-a mai chemat sambata, ca e de garda, asa ca poate am mai mult noroc atunci, daca nu, ramane cezariana pe 7 sept.
Iritatia mea de la inutila e inca acolo, e drept ca ceva mai bine ca aseara. Azi-noapte m-am trezit de vreo 5-6 ori sa ma dau cu bephanten si crema de galbenele in strat gros (ca Techila), ca mi-era ca nu-mi poate face cezariana, da' uite ca n-a fost cazul!
Deci ramane sa vad cu ce imi ocup timpul ziele astea (pe langa forum, bineinteles!). Maine ma gandeam sa ma duc la film, poate reusesc si eu sa vad vreodata Ice Age, iar azi m-as duce la Ikea ca de azi s-a innoit colectia si ma pregatesc de amenajat camera lui Andrei!
Sotul mi-a facut si o "bucurie" azi, m-a sunat sa-mi zica ca i-a luat permisul auto pentru 1 luna! Deci taman cand nasc eu si-a gasit si el sa ramana fara carnet. Stiu ca vreo doua saptamani mai are voie sa conduca, dar oricum, momentul este cat se poate de prost!
Alecsa, bafta la control, sper sa nu nasti azi, si pune mana sa faci bagajul ala ca pe urma sa vezi ce te enervezi cu sotul la telefon ca nu stie ca sa-ti aduca!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 38+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Vaaai, am citit articolul de la coffechat si am inceput sa plang ca proasta! Ce frumoooos a scris fata asta!!!!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 38+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Cateva pozici noi

Ce må bucur ca Monica s-a mai linistit..Eu o inteleg cå e mult mai linistita cu bebele langa ea..Asa cum vå veti da seama si voi ca atunci cand il aveti aproape va confera muulta sigurantå ca e acolo langa tine chiar daca doarme..eu una sunt cu el mereu..Nu il las deloc..Daca mai fac una alta e sotu care il supravegheazå..De aici si somnul linistit care il am noaptea..Pt ca il am langa mine dorm mai linistit desi la orice miscatura a lui sunt drepti..dar el e un finut si doarme dus langa mami..Incepe så se frichineasca cand se apropie ora mesei..Si eu cum incepe så se foiascå tzushti la bucatarie si fac lapticul si pana apuca el så deschidå ochisorii eu sunt cu lapticul pregatit..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Vai, Iulika ce scump e Bruce-ulica, si cum sta el lipit de tine! Imi faci pofta!
Dar de ce atunci cand simti ca e pe cale sa se trezeasca sa pape, nu ii dai tzitzi?

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 38+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput