Burtici fericite de septembrie-octombrie (184)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Alex

mai ia o de la mine sau un pahar de cola.

cred ca starea ta e de la schimbarea de vreme.
sa-ti treaca

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui alecsxa0208
Azi vreau sa termin totusi cu bagajul,sa inchid fermoarul si sa-l pun la usa.Pana acuma nu am reusit sa definitivez decat dosarul cu analize.
Si trebuie sa ajung si la dr de familie pentru prenatal.Am o gramada de treaba azi,sper sa nu ma apuce nascarea,ca nu e nici drul in spital.




39 sapt+ cu
MARA IRINA


Alecsxa, iti tin pumnii azi, sa nu te apuce nascarea, daca tu nu vrei. Sa iti termini si tu ce ti-ai propus. N-ar fi rau sa termini si bagajul acela de spital, ca de... esti cu un picior spre nascut de-acuma.
Ce nume frumos are fetita ta, Mara Irina.

Nela, viitoare mamica de Ana, 36+
Manca-o-ar mama de strut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor nu am timp sa citecs din urma si nu stiu ce face Monica,imi spuneti ceva vesti?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25


V-ati uitat ieri pe link-ul cu minunatul meu 3in1, cum vi se pare?





Alex, mie mi-a placut ideea, i-am dat sotului tema de casa sa vada daca poate gasi ceva similar si pe la noi. Multumim de link!

Nela, viitoare mamica de Ana, 36+
Manca-o-ar mama de strut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anomis28

Iulika,

ce mai faceti cu alaptatul?
cat doarme noaptea iubitzelul tau mic?


Apuci sa te odihnesti?

36+



Papå tzitzi inainte de bibe..si noaptea papå tzitzi dupå bibe..doarme destul de bine noaptea zic eu in ultima vreme..Are cam acelasi program..La 18 papå..Apoi stam trezi pana la 20-21 påpåm iarasi si somn pana pe la 00.30..trezit , papat si luat somn la foc automat pana pe la 4.30 si iarasi papat si cateodata mai sta jumate de ora treaz..si doarme..Nu ma plang chiar m-am odihnit zilele astea super bine..Daca continua asa sunt fooooarte multumitå..





www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Papå tzitzi inainte de bibe..si noaptea papå tzitzi dupå bibe..doarme destul de bine noaptea zic eu in ultima vreme..Are cam acelasi program..La 18 papå..Apoi stam trezi pana la 20-21 påpåm iarasi si somn pana pe la 00.30..trezit , papat si luat somn la foc automat pana pe la 4.30 si iarasi papat si cateodata mai sta jumate de ora treaz..si doarme..Nu ma plang chiar m-am odihnit zilele astea super bine..Daca continua asa sunt fooooarte multumitå..



Iuliana draga, super programul de somn si papa al lui Bruce! Pai cu asa program, yupiiii! Asa sa fie si la strutza mea si eu ma declar super incantata!

Nela, viitoare mamica de Ana, 36+
Manca-o-ar mama de strut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Fetelor nu am timp sa citecs din urma si nu stiu ce face Monica,imi spuneti ceva vesti?


E bine, l-a alaptat la san pe Dragoselu, i-au scos gavajul, Moni e bine Spre sfarsitul saptamanii poate vor merge acasa. (asta e un minirezumat)

Cea mai fericita 38 + cu
AMR 11 zile pana la cea mai frumoasa intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Iulika,

super program ,
se uita in ochii tai cand suge la tzitzi?
ti-a zambit?
Zambeste in somn?




36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anomis28

Iulika,

super program ,
se uita in ochii tai cand suge la tzitzi?
ti-a zambit?
Zambeste in somn?




36+



Da se uita uneori in ochii mei si cand suge si cand papå bibe de te topesti..dar uneori papå dormindSi de zambit in somn zambeste si nu numai se stramba in toate felurile in vis..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Vai Iulika cat de emotionant!
Acum incepe sa se regleze somnul de noapte si imi place ca si insisti sa faca diferenta intre zi si noapte! Bravo mamico!
Si cum e cu alaptatul? Ti s-a mai marit productia? Ai avut nevoie de pompita de san? Eu am mari emotii la capitolul asta
Sa ne spui ce mai zice moasa, cat a luat Bruculica in greutate si alte chestii interesante.

Pana atunci te pup cu drag

_
35+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput