medic

medic | Autor: iuliaiuliana

Link direct la acest mesaj

aaa. XIO ca am uitat. daca ai citit cu atentie mesajul meu, eu am dat doar numele clinici. nu am specificat in niciun fel numele dctorului. snt o gramda de doctori acolo si ..... nu se strica niciun nume cum specifici tu pt ca nu lam dat. ms mary din nou, esti o dulce si exact asa e. nu mi`a explikt deloc in ce consta o cauterizare daca mai exista alta solutie inafara de asta si culmea ... dupa ce mi`a citit papanic a vrut sa ma bage direct in operatie de scoatere nu stiu ce ..... dupa care sa razgandit .. sa gandit mai bine si`a dat seama ca mai trebe nijte analize de hpv, analize care mau costat app 4 mil. ( vechi ) la medlife. acolo am intalnit doctoritze extraordinare.. care intradevar au grija de tine .. nu te iau pe fuga... te cracaneaza ( scz d expresie dar asa e ) se uita 2 sec ... si gata diagnosticu`. e de inteles ca se poarta frumos dk un simplu test de hpv costa 4 mil. nici nu vreau sa intreb de restu :|

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Iulia, ca sa raspunzi la un subiect, deschizi subicetul respectiv si in partea de jos ai 'Raspunde la subiect'. Apesi acolo si ti se deschide o fereastra in care scrii raspunsul tau. Nu mai deschide cate un subiect nou pt foiecare postare pe care vrei sa o pui pe forum. Inchid subiectul asta si celelalte postari nu ti le aprob. Te rog sa folosesti forumul asa cum ti-am explicat. Multumesc.



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput