King of Pop Michael Jackson (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iarina eu am dat cautare si am gasit un dvd cu ei doi la vaznare online. Acum ramne sa gasesti un site de incredere de pe care sa il comanzi. De existat, exista!

Uite www.bigdvdsale.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=1749" target="_blank">aici si www.ioffer.com/i/MICHAEL-JACKSON-TALKS-TO-OPRAH-DVD-1993-MORE--112177527" target="_blank">aici





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

doamneeee ce de lume in mexic!!!!! mi se pare mie sau barbatul in rosu e operat sa semene cu MJ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Wow, da, oana, ai dreptate, exista!
http://www.bigdvdsale.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=1749

Pe amazon nu am dat de el dar vad ca siteul asta e din UK.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik
MJ Girl, nu am trecut cu vederea, ai vazut, sunt sigura ca toate lumea citeste tot dar e mai greu si cu raspunsul nominal.


vorbeam de propunere, e o melodie super, si era pacat sa fie trecuta cu vederea. oricum as fi revemit cu propunerea maine dimineata mai ales ca s-a decshis capitol nou.
fetelor celor care scrieti,celor care cititi

sunteti grozave


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Am vz ca sunt mai multe DVD-uri cu MJ acolo pe site, cu BAD Tour, HISTORY Tour...etc, oare la noi in ro dc nu sunt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka macar 2-3 replici scurte acolo, tre sa dai, ca nu e la fel fara tine


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Oana, mie mi-a venit berbantul acasa...s-ar putea sa nu va pot insoti la o noua sectiune " de barfe" de la miezul noptii , oricum sunt prin zona...

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!


atunci trec sa-l iau pe M la mine
ca sa nu ai probleme cu sotu'

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Oana, wow, merci, sa vedem totusi cum gasesc un site de incredere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Cind spuneam de revolutie ma refeream exact la faptul ca s-a adunat atita lume... care lider politic, din orice tara, de orice culoare nu ar fi mindru ca ar putea aduna intr-o piata publica atita amar de lume!

Ia imaginati-va o piata plina de lume in 87, in Romania, 13 mii de oameni adunati ca sa danseze pe muzica lui MJ si sa-i aduca un omagiu... cind oamenii se simt ca unul... e suficienta o singura voce care sa spuna Jos... stim noi cine si acela va fi jos sigur. Nu degeaba intrasera aia din Germania in panica, stiau ei ce stiau. De aceea am spus ca MJ, inainte de toate, este un fenomen social, ca nu e chiar de colo sa aduni mii de oameni, viu sau mort, care sa fie uniti prin creatia ta... Pare banal, simplu, paranoic, patetic pentru unii... dar pentru mine este un fenomen al carui mecanism merita studiat si cercetat ani buni de acum incolo, probabil intelegerea lui ar putea pune in miscare masele, ar putea uni inimi pentru a crea intr-adevar o lume mai buna. Bine, ca ar trebui sa se nasca si liderii care ar dori si ar fi in stare sa faca acest lucru... si eventual sa reuseasca sa si faca ceva inainte de a fi distrusi sau omoriti... din prea multa iubire sau din prea multa ura.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mj Girl, dar doar azi da?
A zis ca e ok
Oana sigur ,nu ma rabda sufletul sa nu ma bag


if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput