King of Pop Michael Jackson (9)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Am vazut si eu filmuletele si ce ati mai pus nou... am citit, dar de spus nu-mi vine sa spun nimic. Dar mi-a placut mult ce am citit si vazut despre manifestarile din Bucuresti.

Cine mai intra pe site-uri despre teorii conspirationiste... a adus cineva in discutie nunele Muhammad Ali!?! Va spun dupa aceea ce 'revelatie' am avut! Trebuie sa ma duc sa verific daca e vorba despre acelasi Muhammad, dar eu cred ca ca... si ma intorc sa va spun ce mi-a sarit in minte!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

am citit asta undeva si mi-a placut mai mult varianta asta... scuze dak am gresit..


nu am spus ca ai gresit, scuze daca asa pare
si eu am citit asta pe undeva dar, clar, varianta ta e cea corecta

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Am vazut si eu filmuletele si ce ati mai pus nou... am citit, dar de spus nu-mi vine sa spun nimic. Dar mi-a placut mult ce am citit si vazut despre manifestarile din Bucuresti.

Cine mai intra pe site-uri despre teorii conspirationiste... a adus cineva in discutie nunele Muhammad Ali!?! Va spun dupa aceea ce 'revelatie' am avut! Trebuie sa ma duc sa verific daca e vorba despre acelasi Muhammad, dar eu cred ca ca... si ma intorc sa va spun ce mi-a sarit in minte!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU



Mey sa stii ca s-a discutat,am vazut numele lui acolo, dar nu m-a interesat subiectul....nu stiu de ce am trecut peste el... nu ne fierbe, ce e?

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

nelia asteptam cu interes ce ai sa ne spui.
oricum somn nu am dupa ce am baut o sticla de "chepsi" in seara asta, asa ca.....bagati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

trebuie sa imi fac si eu timp sa vad filmuletele postate de Anka, dar in liniste sa le diger bine.. m-ati facut curioasa rau..

Lisa-marie mi-a placut ce ai scris despre ce iti place la el.. ma regasesc in multe..
Maraki hai mai ca ai fost norocoasa si asa ca ai fost la 2m de el.. eu numa'n vis oi fi mai aproape de el..

am uitat: Iona La multi ani!

Nelia si eu sunt curioasa ce vrei sa ne spui..



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pana una alta fetelor, vreau sa va spun ca azi am vz si eu filmul cu making of stranger in moscow si am ramas super impresionata...
cat de frumos era michael acolo!!!!auuuu...... si cat de gingas ,dulce, parca e o papusa de portelan. cu ce grija il stergeau asistentele alea dupa ce se uda pe fata...as fi vrut macar sa fiu una din ele, sa il ating un pic...
pt cine nu l-a vz atunci:
http://www.youtube.com/watch?v=vMcYrrudAT0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

nelia asteptam cu interes ce ai sa ne spui.
oricum somn nu am dupa ce am baut o sticla de "chepsi" in seara asta, asa ca.....bagati...

Pe baricade si eu !!!ma duc sa mai fac o cafea ca n-am somn.Am bagat si un un "chepsi" mai devreme asa ca...

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

pana una alta fetelor, vreau sa va spun ca azi am vz si eu filmul cu making of stranger in moscow si am ramas super impresionata...
cat de frumos era michael acolo!!!!auuuu...... si cat de gingas ,dulce, parca e o papusa de portelan. cu ce grija il stergeau asistentele alea dupa ce se uda pe fata...as fi vrut macar sa fiu una din ele, sa il ating un pic...
pt cine nu l-a vz atunci:
http://www.youtube.com/watch?v=vMcYrrudAT0

Aha e f tare...il stiam.Imi placea cum ii statea cu parul ud...dar la making of am senzatia ca nu prea ii placea ideea sa il tot ude aia ...vreau si eu un servetel sa il sterg...

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

In adancul sufletului si eu vreau sa cred ca MJ taieste undeva pe o insula, departe de ochii indiscreti ai presei si asa cum s-a mai scris, copiii i se vor alatura dupa o perioada de timp, cand se vor mai calma apele....
oriunde ai fi michael, sa stii ca te iubim muuult de tot!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Iona cum a fost cum Michael? Ati avut o cina romantica inteleg... si ...mai departe?

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!


cred ca pun pe usa nu deranjati pt ca imi sopteste la ureche:
My only wish is to satisfy you
I wanna make this the best Ican do

Mergi la inceput