Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(57)*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista

Citat:
citat din mesajul lui adirys21


http://family.webshots.com/photo/2573150970094859571xduWpM
Mami fericita de printesa Andrada Teona


stiu ca ti-am raspuns si la cap trecut. eu ma tot uit la pozele fetei si nu mi se pare deloc slabutza, chiar arata f bine, imi place si e f vioaie

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea




Multumim mult..intr-adevar e tare vioaie si activa...vorbeste si ma cearta, tipa chiar... e ragusita acum.
Unde vad si eu poze cu bebe tau?

http://community.webshots.com/user/adirys21
Mami fericita de printesa Andrada Teona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

kea - nici la noi nu merge specatacolul mereu. am hotarat sa nu mai insist. mai ales ca vad ca nici nu cere mai des mancare. tot cam la 4 ore.

provista - serios? il bei tu? eu zic sa ai grija la kg...ma gandesc ca s-ar putea sa ingrase rau, la cate vitamine are...
iar cu delegarea barbatului...hmm...la noi nu a mers, ca era si mai moale ca mine. pana la urma tot eu am fost mai hotarata si am rezolvat problema. sotul zici ca aveam mainile de mamaliga...de parca el s-a nascut cu ea asa decalotata..doar sa dea un pic cu mana si gata


25 martie 2009



da vb f serios.. il beau de nu il mai vede nimeni, daca mai are si cereala... mama mama... de ingrasat nu imi fac probleme, la cat mananc eu....

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

nici eu nu fac
dar ma apuca nishte nervi cateodata....e plin de praf. aici nu e germania. stiu eu cum e la voi. am venit cu pantofi albi murdari si cand am plecat, am plecat cu ei curati de la voi. sa nu mai vorbesc de masina....pai in bucuresti cand ploua iti faci masina borsh(e coada la spalatorii in sezonul ploios)la voi se spala masina singura la fiecare ploie
parca tu nu stii...nemtii pun pietricele albe si gazon pe marginea drumul romanii arunca nishte pungi de la 7days sau sticle goale de cola

Citat:
citat din mesajul lui Kea

daaa, nu te stradui, ca tot nu ma convingi ca nu-i fain! Ca nu fac mare lucru acum in 3 camere, sau nu fac in 7 tot aia

Keutu cheliutu 5 luni



25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui adirys21

Citat:
citat din mesajul lui provista

Citat:
citat din mesajul lui adirys21


http://family.webshots.com/photo/2573150970094859571xduWpM
Mami fericita de printesa Andrada Teona


stiu ca ti-am raspuns si la cap trecut. eu ma tot uit la pozele fetei si nu mi se pare deloc slabutza, chiar arata f bine, imi place si e f vioaie

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea




Multumim mult..intr-adevar e tare vioaie si activa...vorbeste si ma cearta, tipa chiar... e ragusita acum.
Unde vad si eu poze cu bebe tau?

http://community.webshots.com/user/adirys21
Mami fericita de printesa Andrada Teona


la dragostea mea

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

aris, dar nu poti sa le faci la steamer pe toate odata? Ce nu ii dai imediat, pui la frigider.

Eu zic ca de fapt ideea e sa il obisnuiesti si cu alte alimente, nu sa-i dai la inceput morcov, apoi morcov cu mar, apoi morcov cu mar si carne, apoi morcov cu mar, carne si branza, morcov cu mar, carne branza si galbenus etc. Il scoti ceva din ce i-ai dat si testezi pe rand altceva. Eu cred ca numai laptele e important sa-l bea zilnic, restul, dupa inspiratie.

5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

arissssss. ... ce stii de Power Juicer Express? merita banii?

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

povista - maaai dar ce face Dragos acolo???? se urca singur in carutz si pleaca la plimbare fara tine???


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26


adyris - ce e produsul ala humana pt kk?? un ceai sau ce. ca sa stiu ce caut, ca farmacistele habar nu au de capul lor


25 martie 2009




E o cutie ca cele de lapte praf, albastra si e un praf, scrie Milchzuker pe ea... hai ca-i fac o poza la cutie si o pun in albumul fetei.
Stiu ca farmacistele habar nu au, noi am intrebat la toate farmaciile si nu stiuau despre ce e vorba. Bineanteles ca se gaseste in toate si toate stiu dupa ce am spus cum se numeste.

http://community.webshots.com/user/adirys21
Mami fericita de printesa Andrada Teona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

hmmm...stiu ca ai dreptate. dar am zis sa incerc sa fiu mai organizata(nu stiu de ce..pt ca nu am fost niciodata si copil a crescut frumos)
o sa-i bag de maine si legume la steamer sa vedem. cica nu am voie sa le tzin la frigider. totul facut atunci pe loc

Citat:
citat din mesajul lui Kea

aris, dar nu poti sa le faci la steamer pe toate odata? Ce nu ii dai imediat, pui la frigider.

Eu zic ca de fapt ideea e sa il obisnuiesti si cu alte alimente, nu sa-i dai la inceput morcov, apoi morcov cu mar, apoi morcov cu mar si carne, apoi morcov cu mar, carne si branza, morcov cu mar, carne branza si galbenus etc. Il scoti ceva din ce i-ai dat si testezi pe rand altceva. Eu cred ca numai laptele e important sa-l bea zilnic, restul, dupa inspiratie.

Keutu cheliutu 5 luni



25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

povista - maaai dar ce face Dragos acolo???? se urca singur in carutz si pleaca la plimbare fara tine???


25 martie 2009



da s-a gandit sa faca el o tura pana masa se gateste..

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput