Burtici fericite de septembrie-octombrie (179)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

"Oooh , God bless the epidural acu cat trebuie sa ma odihnesc , ca mai dureaza. Va pup " - Selen



Aida ... 36+ AMR max 17 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Draga noastra

Haaaaaaai Selen


Haaaaaaai Ebru





Aida ... 36+ AMR max 17 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mi-am mai adus aminte ceva
Vreau sa ofer un buchetel de flori pentru Ralu_U care ne-a scris asa de frumos aseara si care m-a lasat masca....
In primul rand apreciez gestul de a nu ne necaji...ca si asa suntem varza cu creierii si cu temerile legate de nastere si de sanatatea puiutilor nostri .....
Si in al doilea rand ce as putea sa mai spun referitor la doctori....care parca sunt facuti sa bage spaima in tine dupa ce ca in mintea ta sunt deja creionate scenarii apocaliptice.....
Ma bucur enorm ca ai avut cu cine sa vorbesti si sa te sfatuiesti si ca acum e totul bine.
Sper sa pape puiucul bine si sa ne spui si noua ce zice cantarul
Esti o fata minunata !

Cea mai fericita 38 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:


Haaaaaaai Katteryna




Aida ... 36+ AMR max 17 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

"Oooh , God bless the epidural acu cat trebuie sa ma odihnesc , ca mai dureaza. Va pup " - Selen


E a doua persoana dupa Obelixa care multumeste divinitatii pentru epidurala

Eu credeam ca esti gata Selenico si tu se pare ca acum te odihnesti..poate bagi si un pui de somn

Noi suntem aici si asteptam vestile minunate:


Hai Selenicoooo !!!!!


Cea mai fericita 38 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hatsumomo spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

'Neata Hatsumomo

Cea mai fericita 38 + cu


neatza luto
ce activa esti asa de dimineatza oare ce energizant ai luat ?



37 +
AMR 3 SAPTAMANI :x:x

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

hai Kattaryna


hai Selen

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


29+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui hatsumomo

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

'Neata Hatsumomo

Cea mai fericita 38 + cu


neatza luto
ce activa esti asa de dimineatza oare ce energizant ai luat ?


Eu nu am luat nimic ....dar mi-a fost rau ....acum cred ca mi-am revenit, spun asta ca mi s-a facut foame tare...si e numai 6 dimineata nu am mancat niciodata la ora asta....dar pentru toate e un inceput.


Cea mai fericita 38 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

liliaco scumpo bine ai revenit pe la noi cat despre Andra (ca tot Andrada am vrut sa ii zic mereu ) intotdeauna a fost pontoasa , perloasa si adevarata deh , are cu cine sa semene si mai intra pe la noi nu da bir cu fugitii.
Mai mergi la lucru?



Aida ... 36+ AMR max 17 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:


Hai SELEN, hai ursulica Ebru

Hai Katteryna, hai trandafiras frumos


sa aveti nasteri usoare si copii sanatosi si papaciosi

fetele ma anunta si pe mine cineva in caz de bebe... dati un buzz pe mess sau un bip va rog.

pupici

Raluca mamica fericita de Stefan Alexandru (20.08.2009) si Adina Andreea (12.11.2006)


Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput