Burtici fericite de septembrie-octombrie (179)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Selen acolo la malul marii e ca si cum ai naste in apa scumpa , cica ar fi mai usor




Aida ... 36+ AMR max 17 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:


Haaaaaaai Selen

Ebru vrea sa va vada



Aida ... 36+ AMR max 17 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:



Go Selenicoooo Go !!!!!!
Vine Ursulicaaaaa !!!!!!
Nastere usoara !!!!!!!




Go Katerynaaaa Go !!!!!!
Vine Trandafirasul !!!!!!
Nastere usoara !!!!!!!




Uite-asa asteapta gasca vesti

Cea mai fericita 38 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Neata fetele mele. Vin si eu la o cafea... ca ma tot foiesc de vreo ora si nu pot sa dorm din cauza de caldura. Si ce-mi vad ochisorii?? naste Selen

Pai sa scot si eu niste majorete

Hai Selen!!!



Liliana, Andra-Maria & cu 32+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ofer cafele, frappe-uri si sucuri tuturor fetelor ...ca azi avem o zi frumoasa, asteptam doua fetite cu fundite !!!!



Cea mai fericita 38 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

'Neata Liliac e chiar asa cald ? mie mi-a fost chiar rece noaptea ce a trecut....

Cea mai fericita 38 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Luto la voi se intelege ca stati la polul ploilor dar eu mi-s la tara, in camp, aproape de Baragan si-aici ii da tare cu arsita. Deci, azi s-au anuntat din nou temperaturi de peste 30 de grade!! Si cum eu sunt si-un miniincubator...mor de cald!
Cat despre ce si cum te doare...am asa un sentiment ca vrei s-o ajungi pe Selen din urma Stai linistita, pe partea stanga.

Liliana, Andra-Maria & cu 32+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mai fetelor de cand ma tin sa va intreb ceva....dar deh...vorba lu' Miha74 e de la etate
Voi taiati etichetele de la hainute ? Sa va zic si de ce:
- in primul rand ca mama viitorului meu bebelus este absolut isterica si nevrotica daca are o eticheta dinaceea intepatoare la ceafa.....
- si in al doilea rand ce am cumparat eu pentru Bebitza au cate un manunchi de etichete, nu numai una. Spre exemplu manuselele care sunt cat o pruna....au pe interior 4 etichete....
Si body-soarele tot asa.
Eu cred ca am sa le tai ca sa nu-l manance pe puiut....asa cum o sa manance Techila balenii
Voi cum ati facut ?

Cea mai fericita 38 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hatsumomo spune:

HAIDETI FETELE SUS FUSTITELE PENTRU SELEN SI KATERINA!!!!!!!


HAI KATERINA
HAI SELEN


37 +
AMR 3 SAPTAMANI :x:x

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1


Cat despre ce si cum te doare...am asa un sentiment ca vrei s-o ajungi pe Selen din urma Stai linistita, pe partea stanga.


Pai de la 3 la 4 am stat intinsa pe partea stanga si cu ochii pironiti pe perete dar nu s-a intamplat nimic. Asa ca am zis ca e mai interesant pe aici daca se mai trezeste cineva
Cat despre cararea deschisa de Selenica mai las in fata mea pe Croco si alte fete care sunt pana in 5 septembrie.....

Cea mai fericita 38 + cu

Mergi la inceput