Colectia de toamna - iarna 2005 (246)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Vedeti, de-aia mergem noi la mare la Eforie in mai sau septembrie, tarziu, ca sa nu facem baie de multime. A nu se interpreta ca suntem fani litoralul romanesc, ne-am adaptat si noi conditiilor cum am putut.

ando, bine-i mai dat pe la noi, concediu placut si vreme buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

CristinaN, ati facut baie la Eforie Nord in capatul statiunii? In zona hotelurilor Smarald, Angely ,Vila Panoramic? Dupa descriere cam asa suna . Si noi tot acolo anul trecut. In alta parte era asa de aglomerat ca iti venea sa o iei razna.Noi am fost in prima saptamana din septembrie si tot a fost aglomerat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Eu cand am fost in we in mai am facut plaja in apropiere de hotel Acapulco. Plaja era ingusta dar nu era aglomerata deloc. Dar deja vanzatorii de seminte isi incepusera activitatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

vorba laviniei, gasiti si pe la vecini concedii la pret decent. de ce va chinuiti in sezon si va intoarceti nemultumite? sau , vorba ioanei, mergeti in extrasezon. sau vorba mea: gura portitei, o parte din navodari, delta, mai sunt locuri romanesti cu nisip si fara manele.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Eu urmatorul we la mare ma gandesc sa-l fac la Sozopol, am ochit deja un hotel ieftinache si dragut, cu review-ui OK pe booking.com, Selena Beach.

Io-s cu vecinii, vorba Andei.
Colega mea care a nascut pe 1 ianuarie anul asta a fost prin iulie la Gura Portitei cu bebeu cu tot.

In strainatate, ca si in Ro, cheltui cat vrei si cat ai (nu vorbesc de AI unde cheltui fix, ca nu-i stilul nostru). Te cazezi unde-ti permiti, mananci sau nu la restaurant n mese pe zi, samd. Noi mergem pe principiul ca in concediul mare cheltuim mai mult si in week-end-uri mai putin, mai un cort, mai un gratar facut de noi, preferam sa iesim mai des in aceiasi bani.

Anda de abia astept impresiile tale din Thassos.
Vezi ca cica este o plaja de marmura (pietricele mici de marmura alba) pe undeva prin nordul insulei, pe unde mergi tu. Poate te interesezi pe acolo si o gasesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Noi n-am mai fost la marea noastra din 1996, si zau ca era muuult mai bine atunci. Anul trecut am mers mai mult pentru Kriszti, deoarece el nu vazuse inca mare, dar mi-am jurat sa nu mai calc pe acolo degraba.Bine ca n-am stat decat 5 zile. Noua nu ni se merita sa mergem la Marea Neagra, e prea departe.Sunt 700 km...cam tot atat si pana in Austria. Bulgaria pe noi nu ne prea tenteaza...ramane deci in continuare Vestul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

lavi, pregatisem deja sacosa pt pietricele:)) cu care voi decora diverse acasa, of course:)
vreau sa merg si la cariera de marmura. cica e cea mai alba din europa.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

meemsy, cum te gandesti tu draga mea la mine, de o mie de ori.. sunt intr-o perioada gri si nu prea am elan la scris.in rest tragem o fuga la mare next week pentru 4 zile. ce face ri? a inceput gradi?

anda sa ai un concediu de vis!!! drum bun si distractie maxima
te-am sunat ieri de vreo 2 ori, vroiam sa te invit la aventura parc, next time

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

aaa si bic sa nu uit, eu am asteptat sa ne auzim la teelfon . cat mai stati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

feli,,mersi,m-ai binedispus pe ziua de azi! acvariul e frumos, cu elemente noi,ma asteptam sa fie mai mare, poate si pentru ca e mai aproape de delta si mare.dar m-am simtit tare bine vizitandu-l.au si animale impaiate+detaliile corespunzatoare , iar la etaj au terasa. taxa pentru pozat 20 ron.

Mergi la inceput