Spiridusi de Ianuarie- Februarie 2006 ( 332)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Bumbi, nu stiu in ce an Am sunat acolo, s-a rezolvat
Irina ce e cu ultimul mesaj ca nu am inteles nimic?


Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

scuze, acum am recitit:

pai, bianca, carnea de vita cu muste - specialitatea real - era la raionul de carne "proaspata", expusa in vitrina....nu cred ca vrei sa stii cum arata!!!!!!

legat de intrebarea ta cu ratele noastre - pentru un credit de 200000 euro, a fost calculata o rata in jur de 1500 euro!

www.dropshots.com/bumbita" target="_blank">am mai pus si eu poze noi- noute cu baietii mei

bumbita mami de 2 eduard ( 25 septembrie 2007 ) si sebastian ( 03 ianuarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Maraki acum am compeltat cala cum ma pricep eu sa utilizez optiunile.M-am distat cu ce zicea Bianca imi si imaginam o miscare de solduri si hop sarea si bb pe undeva prin zona rinichilor.

Bumbita mama ce rata babana ai.Sper ca nu pe 30 de ani.Eu am 450 si imi vine sa ma spanzur.Apropo de Real eu aici la noi mi se pare ca au cea mai frumoasa carne proaspata , insa jur ca de acum mai uit cu lupa.

Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Bumbimama mia...imi da dureri de cap rata aia . Ce sa zic...bine ca puteti, tot respectul pt asta . Carnea aia...vai de mine dar aa ce naiba pazeau acolo>? Nu au vazut angajatii cum arata si probabil cum miroase? Nu le-ai spus nimic?????? Eu le-as fi spus cu siguranta!!!
Irina ma gandeam sincer ca vei rade. Sora-mea de multe ori im spunea ca isi schimba pozitia de pe stanga pe dreapta...isi impingea burta putin mai sus, o mangaia si parca se calma/ muta din zona aia. Daca vrei incerci, daca nu razi . E alegerea ta.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

"Multumiri persoanelor care se intereseaza de viata altor persoane"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Pai Bianca si eu il simteam pe Mario pe la 7 luni cred foarte bien ,adica staim unde are capul ,unde fundul insa era si sarcina avansata si copilul mare.Acum insa e vorba de o sarcina mica cu un bebe mic.Intelege cala 250 de grame nu prea ai ce face.Plus de asta din moment ce misca in zona ovarelor, iti imaginezi pe unde ar tb sa ma mangai? Doamne iarta-ma ca m-ai acut sa ras serios.

Auzi acum ca mqa gandeam la rata ta Bumbi pai lejer ne plateai vreo 4 apartamente pe aici



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Bine zis cu rata aia...si pe aici plateai vreo 4...erau cam 80.000 E cu 3-4 camere inainte de criza...daca ai noroc sa iti dea cineva. Daca nu il dai si cu 60.000 E .
Bumbi azi merg cu cursul de inspector resurse umane. Azi e prima zi..nu stiu daca tinem si urs sau numai ne intalnim sa planificam cand vom facem cursurile.
Apoi nu stiu ce fac, la plimbare cu copii sau in parc sa mai joc badminton ca ma dor muschii de ieri...azi daca mai joc poate imi trece durerea.

La mine e liniste in casa...Nelu s-a culcat cu Dani ca a lucrat azi noaptea, Sandra s-a dus pana la biblioteca. Pe jos.... vreo 3 km dus -3 km intors . Cu vara-sa. Nu le strica miscarea
Eu astept sa treaca vremea sa merg la curs de la ora 16.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

"Multumiri persoanelor care se intereseaza de viata altor persoane"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

ei haideti, mai, chiar nu credeam ca va voi da asa dureri de cap!!!! insa asa au fost preturile in bucurestiul asta, acum au mai scazut.


si in cv preturile sunt f mici acum...pe un apartament cu 2 camere, cum era inainte al nostru, nu se ia mai mult de 35 000 euro. si noi l-am dat anul trecut cu 60 000 euro!

www.dropshots.com/bumbita" target="_blank">am mai pus si eu poze noi- noute cu baietii mei

bumbita mami de 2 eduard ( 25 septembrie 2007 ) si sebastian ( 03 ianuarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

bianca am si eu un curs de resurse umane , organizat de cei de la itm...de prin 2005, inainte de a ramen gravi cu sebi. ca la mine , asa calculez cel mai usor, evenimentele din viata mea - inainte de sebi sau inainte de edi.

pana acum nu mi-a folosit, insa am invatat multe la el, mai ales ca si puneam o gramada de intrebari, de ii incuiam pe aia - le daeam tema pentru data viitoare.

irina, nu pot sa nu-ti raspund, in ideea ca-mi propusesem sa nu-ti raspund la ultima intrebare pentru ca imi fac rau mie. inca nu mi-a trecut. mereu ma gandesc ca acum as fi avut burtica, as fi avut 28 saptamani...etc...insa, sunt sigura ca ce simti tu acolo sunt fluturarile samburelului tau!!! se zice ca la a doua si a treia sarcina , il simti mai devreme!!! asa ca, bucura-te la maxim si pune imediat mana in locul acela sa o simta pe mami ei!!!!

www.dropshots.com/bumbita" target="_blank">am mai pus si eu poze noi- noute cu baietii mei

bumbita mami de 2 eduard ( 25 septembrie 2007 ) si sebastian ( 03 ianuarie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Bumbi imi pare rau , nu m-am gandit, sincer ,la ce ti s-a intamplat.Sorry.Pai tocmai tu sa cazi in butoiul cu depresie?
Capul sus.



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

irina, stai linistita. Doamne fereste!!! Multumesc mult pentru grija!!! nu-mi place mie sa vb despre acest subiect si gata. dar asta nu inseamna ca nu imi place sa vb cu mamici de sarcini, de samburei sau bebei...



www.dropshots.com/bumbita" target="_blank">am mai pus si eu poze noi- noute cu baietii mei

bumbita mami de 2 eduard ( 25 septembrie 2007 ) si sebastian ( 03 ianuarie 2006)

Mergi la inceput