Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (176)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

La multi si scumpelor de Maria, Mara si Anna. Sa fiti fericite!

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

angelyna, deci era vorba de cateva clipe de relax....pai de ce nu spui asa
didi, multumimmihail...sa treaza rosu din gat- si noi avem si dr ne-a dat Sumetrolim
laura...v-am molipsit pe toti?facem numa lucruri bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

nerantula probabil ca sunt bune si remediile noastre, dar daca ma crezi mi-am amintit de ele abia cand ai intrebat tu daca exista.... Aseara Daria adormise si i le-am dat abia de dimineata.... parca tot maraita e.. dar sti cum se zice, cu o floare nu se face primavara..

CARLA si eu cred ca Sasha acum are de recuperat la dintisori, deci vor iesi cate 2-3 odata... din pacate !

Pentru Monica nu am luat nimic aseara, nu am priamit nici un telefon, nici un mesaj...nu stiam cum a ramas... de fapt nici acum nu stiu! Si cum Monica nu raspunde la telefon si nici la mesaje nici nu stim daca ar fi bine sa mergem la ea si cand... Vedem!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Neatza! ma alatur si eu clubului nedormitilor....strumfi s-a trezit de nu stiu cate ori , asa ca dau si eu o maaare si
moni ma rog pentru voi sa fie totul bine
babytza imi pare rau pentru buzitza lui David..dar din experienta stiu ca trece repede
babymom cu intarziere iti urez si eu multi ani fericiti alaturi de sotul tau si familie
laura
nerantula, ange, ratonelu, ada, valy, didididi

de Andrei Petru(18.08.2008)


"You can learn many things from children. How much patience you have, for instance"
"Ca sa intelegi dragostea parintilor tai, trebuie sa cresti tu insuti un copil"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

Nocom, ghini, sa stiti ca particip si eu, orice i-ati lua. si eu cred ca poate nu tre sa va duceti acum la ea....bine, ma dau si eu cu parerea.
sau din fericire...ca vor iesi toti pan la sf sapt viit(i-am pus target, fratica, altfel nu se mai poate)..si-o sa scapam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

andy_g, zau ca n-am cobit noi...sa nu doarma toata lumea de pe forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Carla esti mortala..auzi target

andy_g sper sa nu stam mult prin club

Roxana imi pare rau de soricelbuba...mai da-ne vesti de Moni daca mai stii ceva

Nerantula a papat Gruia budinca?Eu sper ca da

Nocom si voi maraite??

Didi multa sanatate

Laura , Alexia (14.08.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

laura, pai daca nu mai am "trai"cu el9asa vorb bunica-mea, saraca...referitor la noi, nepotii).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

andy.p Daaaa, se pare ca dupa cei 4 dinti din fata s-au hotarat sa apara maselele. si o doare saraca.... Cred ca si un incisiv iese... Nu stiu exact ca nu ma mai lasa sa ma uit in guritza ei, dar e agitata rau si nu papa bine. la manacare o mai pacalesc, dar la laptic, nu prea am sanse... of of

ratonelul si ce faci daca nu-si indeplineste targetul?!??! Mama lui de putzoi rasfatat! UPS



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Buna dimineata!
M-am trezit si eu, in sfarsit, adica m-au trezit copiii, ca eu as m-ai fi dormit, mai ales ca am adormit dupa ora 2 si am dormit ca pe cuie. Se pare ca nu ne prea prieste aerul de munte.

Va salutez si va pupez pe toate!

Mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput