Burtici fericite de septembrie-octombrie (176)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Adela, m-am indragostit iremediabil de puiutii tai, iti vine sa ii papi pe amandoi.

----------------------------------------------
Alexandra 35+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR 4 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Buuunnn eu am tot crezut ca va mai intra katteryna sa-i dea o bere la Lucia dar recunosc ca o inteleg ca vrea sa petreaca orele astea in liniste cu sotul ei, si sa se culce devreme.


Katteryna, iti doresc o nastere usoara, fara probleme si o recuperare rapida. Cel mai important, "trandafirasha" voastra sa fie sanatoasa si mancacioasa si sa va aduca numai bucurii!

Nu mai stiu pe cine a zis ea ca anunta... ar fi bine de stiut...

Hai Katteryna!!!

32+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns margo1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

deci nu ar trebui sa ma ingrijorez si sa merg la medic? mi-ati luat o piatra de pe inima ca nu voiam sa ajung sa arat ca baba cotoroanta din povesti cu negi pe mine...

35 +cu bebe Alexandru Aurelian



Si mie mi-au aparut in ultima perioada alunite din astea "cazatoare" pe sani; la fel ca tine, sper sa dispara dupa ce apare bebe mic.

SI cum Katteryna are programare maine dis-de-dimineata la nascare, o pup de pe acum si ii doresc o nastere usoara

36+ cu brebone Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Unde ati disparut? Toata lumea e la meciuri? Hai ca CFR-ul a reusit!

----------------------------------------------
Alexandra 35+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR 4 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Crissbebe stai linistita cu alunitele ca sunt pe fond hormonal aparute, respectiv crescute. Gatul meu seamana cu o piele de curca iar pe corp mi-au aparut alunite care nu le aveam inainte, cel putin eu una nu le-am vazut. Doctora mea a zis ca e normal fiind induse de sarcina.
Raluk16 si eu am patit faza asemanatoare cu o tigancusa in piata la no icare vindea bluze si papuci. Atat s-a uitat la mine dupa care a inceput sa ma intrebe ce este, cat are, cat mai avem ca in final sa-mi ureze nastere usoara. Oricum nu m-am suparat chair mi s-a parut foarte dragut din partea ei.
Va pup de noapte buna ca am senzatia ca bebe vrea sa iasa direct prin dansa acum, asa ca ma duc in pat la intins.
+ 38

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ralu tare faza cu tiganii ...sa ai noroc la nastere si sa fie totul bine

Kateryna nu stiu pe unde umbla....sper ca nu la nascare si nici eu nu stiu pe cine anunta.

Noi suntem pregatite oricum:
Kateryna maine sa ai o zi minunata, cu nastere usoara si o bebelusa sanatoasa !!!!!!!!!



E vorba de 6 dimineata, nu ?

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Unde ati disparut? Toata lumea e la meciuri? Hai ca CFR-ul a reusit!


Da, e tare liniste ...nu stiu unde sunt fetele.....iar eu ca sa vin sa dau un refresh...trebuie sa ma ridic in poponeata.....sa trag burtica...offf ..si e asa de greu.....

Mada nu mai zici nimic ? ti-ai schimbat orele de somn sau esti tot cucuvea ?
Delia e totul sub control ?
Diana in ce ape te scalzi ?


Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Si eu sunt pe aici...de cand am inceput sa mananc nu ma mai opresc Luto cum stai cu ghiveciul? l-ai facut? trimite-mi si mie prin mail o portie



Katteryna

35 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ramsan....ce faci mami ?
Oare ce mai face draga noastra Biaz ....
1sweet angel o fi ajuns in Romania sa nasca ? parca asa zicea ca naste in Ro.

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Ma gandesc ca meciurile sunt pe net ptr cine nu are Digi si poate ca soatzele au pus monopol pe calculatoare - eu am 2 laptopuri si wireless, asa ca am scapat!

Cum le gasesc eu scuze!

Later edit: ma corecteaza soatza mea - ba ai 3 laptopuri ca unul este special numai ptr meciuriNa, ziceti si voi.

----------------------------------------------
Alexandra 35+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR 4 sapt

Mergi la inceput