Burtici fericite de septembrie-octombrie (176)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco

aiduca draga, ce sa fac? tre sa pot ...ca se pare ca de maine sunt singura acasa pana duminica sper sa nu se intample nimic in timpul asta ca sunt ingrozita de-a dreptul. asa m-am suparat de tare cand am aflat, am si plans si degeaba
hai ca nu e mult doar sa stai cuminte in patuc sau cat mai relax si tot va fi ok
Nu stiu cum se nimeresc plecarile astea exact atunci cand nu trebuie ... ca si eu cand am cazut sau am patit-o cu spatele tot singura si fara ajutor ... dar am trecut cu bine si asa vei face si tu



Aida ... 36+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

fetelor am si eu o problema si va rog sa ma ajutati daca puteti sau daca stiti...de ceva timp mi-au aparut niste alunite ,ca niste negi micuti mai degraba, pe corp si pe fata...ce as putea sa fac?oare vor disparea dupa nastere..am zis sa ma duc la medic ca s-au imultit dar pana atunci m-am gandit ca poate ma ajutati cu niste sfaturi... mi-a fost rusine sa va zic pana acum de ei dar....am indraznit pana la urma

35 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Crisbebe avem stai linistita. Mie mi-au crescut numai pe sani prin jurul sfarcurilor dar e normal si vor trece. Si am si cateva alunite care s-au marit.
Nu trebuie sa le faci nimic.


Hai Kateryna !!!!!!



Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

fetelor am si eu o problema si va rog sa ma ajutati daca puteti sau daca stiti...de ceva timp mi-au aparut niste alunite ,ca niste negi micuti mai degraba, pe corp si pe fata...ce as putea sa fac?oare vor disparea dupa nastere..am zis sa ma duc la medic ca s-au imultit dar pana atunci m-am gandit ca poate ma ajutati cu niste sfaturi... mi-a fost rusine sa va zic pana acum de ei dar....am indraznit pana la urma

35 +cu bebe Alexandru Aurelian


eu nu am , dar am mai auzit de la fetele care au ca au disparut la ceva vreme dupa nastere. deci...nu-ti fa griji ca nu-i bai

38+

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

deci nu ar trebui sa ma ingrijorez si sa merg la medic? mi-ati luat o piatra de pe inima ca nu voiam sa ajung sa arat ca baba cotoroanta din povesti cu negi pe mine...

35 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

HAI KATERYNA, GO BABY GO


BB MIHAIL

----------------------------------------------
Alexandra 35+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR 4 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

KATERRYNA

GO BABY, GOOOO!!!

Dana 34s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Selen trimitem noi careva sms, care vom fi atunci p-aici sa primim vestea online!

Fetelor, am uitat sa va spun ceva comic. Nu stiu daca si la voi se spune despre tigani ca poarta noroc . Adica mami cand s-a internat sa ma nasca pe mine, a chemat-o repede repede liftiera ca sa mearga impreuna cu o tiganca, sa aiba noroc. Si m-a scos afara mami un-doi.

No, eu am observat ca la tiganii astia li-s cam dragi femeile gravide, cred ca li se pare o situatie foarte normala si frumoasa din viata femeii.

Veneam ieri de la doc si trec pe langa niste containere de gunoi si era acolo o gashca de tigani. Si striga o tiganca la un tigan "ia ma, o gravida!". Si tiganul incepe sa strige "Ioooiii nastere usoara!". Eu ii spun "multumesc mult, sanatate!". Si el, mandru nevoie mare "si a mea ii gravida!" , asa ca le-am urat si eu lor la fel.

Ce sa zic ca azi langa aceleasi containere, aceeasi tigani, cum m-au vazut au inceput sa strige toti "nastere usoara!!!".

Io zic ca e semn clar

32+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Camy mai ai vreo veste de la Monica? Speram sa fie bine bb Dragos

Ne si pentru bb Mihail de Maria

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Poze
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Recumosc ca si eu ma gandesc la Monica si la bb Dragos, da Doamne sa fie bine amandoi, nici nu se poate altfel.

----------------------------------------------
Alexandra 35+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR 4 sapt

Mergi la inceput