Burtici fericite de septembrie-octombrie (176)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Da Lucia, sa vedem acum cine o sa fie acel "cineva"
Alex, si eu o sa fac botezul in ianuarie, deci tot pe la 3 luni, si nu vad de ce ne-am stresa
Si apropo de asta, GATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, baietelul meu are nanutza, il va boteza verisoara mea

Gianina 35+ cu Loris Stefan


Loris
Fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Aida, vezi ca si Adela spunea ca a ramas numai Calin numele la bb, poate stergi tu Andrei!

----------------------------------------------
Alexandra 35+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR 4 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

aiduca draga, ce sa fac? tre sa pot ...ca se pare ca de maine sunt singura acasa pana duminica sper sa nu se intample nimic in timpul asta ca sunt ingrozita de-a dreptul. asa m-am suparat de tare cand am aflat, am si plans si degeaba


anco 36+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Eu va prestez rezumat cu drag, ca si asa va stiu pe de rost, dar nu apuc sa prind finalul de capitol ca mai terminati altele 2. 25 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Hai Kateryna!
O sa ma gandesc la Maria si Mihail maine. Sa fie o reusita operatia, doamne ajuta.
Felicitari raluca pentru vestile bune.
+ 38

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui adinus8

Aida ma poti trece si pe mine in listuta te rog? cand ai timp...
dn: 14.04.1981
um: 01.12.2008
dpn:09/09/2009

esti in lista



Aida ... 36+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine



multumesc mult

38+

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

scrisesem la cap trecut...:

BAG SI EU REPEDE CATEVA AGITATE IAR PT KATTERYNA, ca m-a gonit sotzu de la calc., se uita la meciuri pe digi tv, pe care nu-l avem si pe cablu...acu e pauza...

KATTERYNA

NASTERE USOARA SI UN BEBIC PERFECT ITI DORESC!!

ps: imi da si mie cineva un sms maine cand aflati ceva de ea? pleeeease, ca eu ajung abia seara acasa multam

NOAPTE BUNA!

38+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 1-5 ZILE!

nunta




38+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 1-5 ZILE!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Croco, Danuta, anamaria

Aveti dreptate, fetelor, sa nu uitam maine (sau mai bine de acuma seara) sa ne rugam si pentru bebe Mihail!

Kemsy m-ai distrat tare cu rezumatul . Si felicitari ca ai scapat de stresul cu nashitul!

Adinus ce fain DPN ai . Nu stiu care mi se pare mai interesant: 09/09/09 sau cum are inca o ralu de aici, 20/09/2009



32+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dobreclaudia spune:

vand leagan electronic bebelus primii pasi nou, nu a stat decat de 2 ori in el, este impecabil, 3 viteze de leganare, 6 melodii, 2 jucarii, centura siguranta in 3 puncte.
Varsta recomandata: 0-9 luni.
este ce din poza
http://www.jucariidejucarii.ro/bebelusi/balansoare/leagan-cu-melodii/
pret 170 ron

carusel primii pasi, impecabil
il vand la jumatate de pret 100 ron, 2 viteze rotire, optiune de actionare rotire la vocea copilului, 5 melodii de linistire, lumina veghe
http://www.jucariidejucarii.ro/bebelusi/jucarii-patuturi/carusel-muzical-cu-baterii/

le dau impreuna la 200 ron
dobre_claudia@yahoo.com

poze cu isabella http://www.flickr.com/photos/38104510@N05/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Croco, Danuta, anamaria

Aveti dreptate, fetelor, sa nu uitam maine (sau mai bine de acuma seara) sa ne rugam si pentru bebe Mihail!

Kemsy m-ai distrat tare cu rezumatul . Si felicitari ca ai scapat de stresul cu nashitul!

Adinus ce fain DPN ai . Nu stiu care mi se pare mai interesant: 09/09/09 sau cum are inca o ralu de aici, 20/09/2009



32+ Alex


ihi...si mie imi place, desi sansele sa nasc chiar atunci sunt totusi destul de mici, ca stiu ca foarte putini copilasi se nasc chiar la data preconizata, care e mai mult orientativa

38+

pozici

Mergi la inceput